از نبود راه ارتباطی مناسب تا مشکلات دبستان یک کلاسه روستای “درکلاهو” در بشاگرد
+ پ -
از نبود راه ارتباطی مناسب تا مشکلات دبستان یک کلاسه روستای “درکلاهو” در بشاگرد

دهیار روستای درکلاهو نبود راه ارتباطی مناسب را اساسی ترین مشکل این روستا دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛محمد راهدار دهیار روستای درکلاهو در گفتگو با بشاگرد نیوز گفت: نبود راه ارتباطی مناسب اساسی ترین مشکل روستای درکلاهو می باشد که راه این روستا از دوراهی روستای کونک به طول هفت کیلومتر بسیار ناهموار است.

راهدار به مشکلات تنها مدرسه این روستا پرداخت و اظهار کرد: نبود فضای آموزشی مناسب برای تحصیل دانش آموزان یکی دیگر از مشکلاتی است که گریبانگیر مردم روستای درکلاهو به ویژه دانش آموزان می باشد.

وی افزود: تنها مدرسه روستای درکلاهو یک کلاسه است که دانش آموزان مقطع ابتدایی تحصیل می کنند. این مدرسه به هیچ عنوان مکان مناسبی برای تحصیل نیست، فرسوده بودن و عدم وجود سرویس بهداشتی جزو مشکلاتی هستند که این مدرسه دارد.

دهیار درکلاهو با بیان اینکه بودجه عمرانی برای دهیاری این روستا بسیار ناچیز است گفت: نبود بودجه عمرانی برای ساخت پروژه هایی نظیر غسالخانه، پارک و ساختمان دهیاری از جمله مشکلاتی است که تا کنون برطرف نشده است.

راهدار افزود: از استاندار محترم، فرماندار و بخشدار گافروپارامون درخواست می کنم که توجه ها به این روستا بیشتر شود و با پیگیری های دلسوزانه خود ان شاالله به زودی اعتباراتی برای این روستا در نظر بگیرند.

روستای درکلاهو در بخش گافروپارامون بشاگرد و در فاصله ۶۸ کیلومتری از شهر سردشت قرار دارد که راه ارتباطی این روستا صدرصد خاکی می باشد.

درکلاهو نزدیکترین روستا به بارگاه امامزاده سید نجم الدین (ع) می باشد که سالیانه هزاران نفر از زائران میهمان این روستا و امامزاده هستند که باید توجه ها به این روستای دورافتاده بیشتر شود.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff