از مذاکرتی که منافع ملی را تأمین کند حمایت می‌کنیم
+ پ -
از مذاکرتی که منافع ملی را تأمین کند حمایت می‌کنیم

امام جمعه اهل سنت شهر کوشکنار با بیان اینکه تیم مذاکره کننده به تأییدات مسئولین نظام و ترسیم خطوط قرمز منافع ملی را در اولویت کار خود قرار دهند افزود: از مذاکراتی که منافع ملی را به دنبال دارد حمایت می کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، علی جمالی امام جمعه اهل سنت شهر کوشکنار در گفتگو با خبرنگار پارسیان خبر گفت: تیم مذاکره کننده هم از حمایت دولت و هم حمایت مقام معظم رهبری برخوردار است و در واقع به نمایندگی از تمامی مردم کشور پا در این عرصه گذاشته و ما نیز آنان را نمایندگان خود می‌دانیم و حمایت می‌کنیم.

 

وی افزود: دولت با سیاست بهبود روابط کشور با دنیا در انتخابات ریاست جمهوری گام گذاشت و یکی از مطالبات مردم نیز این موضوع می‌باشد اما اگر مذاکرات و ارتباط با کشورهای دیگر به قیمت زیر سؤال رفتن عزت ملی باشد حتماً مردم این موضوع را نمی‌پذیرند.

 

امام جمعه اهل سنت کوشکنار خاطر نشان کرد: در بسیاری از تعابیر اسلامی داریم که خداوند اجازه نمی‌دهد مسلمان خود را ذلیل دیگران کند و ما نیز باید به عنوان مسلمان این اصل مهم اسلامی را مد نظر قرار دهیم.

 

جمالی گفت : تیم مذاکره کننده فرزندان همین مردم هستند و با توجه به تأییدات مسئولین نظام و ترسیم خطوط قرمز منافع ملی را در اولویت کار خود قرار می‌دهند و شواهد نشان از رعایت این خطوط دارد.

 

امام جمعه اهل سنت کوشکنار افزود : کشور ما ۳۵ سال تجربه تحریم آن هم با شدید‌ترین انواع و زیر سایه ۸ سال جنگ تحمیلی دارد لذا همانگونه که تا حالا این تحریم‌ها نتوانسته تأثیری در اراده مردم بگذارد ادامه این روند نیز نمی‌تواند مردم را به زانو در بیاورد.

 

جمالی گفت : همه ما پشت سر مسئولین ارشد نظام از منافع ملی کشوری که آباء و اجداد ما در آن زندگی کردن و نسلهای بعدی ما در آن زندگی خواهند کرد حمایت می‌کنیم و اجازه نمی‌دهیم دسیسه‌های دشمنان خللی در وحدت ملی بوجود بیاید.

 

انتهای  پیام/س

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff