از فروش مواد خوراكي غير مجاز در مدارس جلوگیری مي شود
+ پ -
از فروش مواد خوراکی غیر مجاز در مدارس جلوگیری می شود

مسئول حراست آموزش و پرورش بستک گفت : بوفه مدارس، تنها مواد خوراکی اعلام شده در بوفه مدارس باید به فروش برسد و از فروش خوراکی های غیر مجاز در مدارس خودداری کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، یوسف زاده مسئول حراست مدیریت آموزش و پرورش بستک در حاشیه جلسه توجیهی ویژه سرایداران و خدمتگزاران واحدهای آموزشی با اشاره به نقش و مسؤولیت‌های یک خدمتگزار، به خبرنگار جهانگیریه گفت: خدمتگزاران با فراهم نمودن فضای تمیز و آراسته در مدارس، حفظ و حراست از اموال مدارس می توانند در پیشرفت علمی و اجاد انگیزه در دانش آموزان سهیم باشند.

 

 

سعید یوسف زاده با تأکید بر مسائل بهداشتی و بوفه مدارس از خدمتگزاران خواست در بوفه مدارس، تنها مواد خوراکی اعلام شده در بوفه مدارس باید به فروش برسد و از فروش خوراکی های غیر مجاز در مدارس خودداری کنند.

 

 

وی در ادامه در خصوص مسائل حفاظتی و ایمنی مدارس، تعامل با مدیران، کارکنان آموزشگاه، اولیاء و دانش آموزان توصیه های لازم ارائه نمود و خواستار هوشیاری هر چه بیشتر سرایداران و نیروهای خدماتی در پیشگیری از سرقت و سایر مسائل امنیتی در مدارس شد.

 

 

گفتنی است این جلسه با حضور رئیس پلیس پیشگیری شهرستان بستک، مسئول خدمات و پشتیبانی این مدیریت و سرایدارن و خدمتگزاران واحدهای آموزشی در هنرستان فاطمه الزهرا بستک برگزار شد.

 

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff