از سيل خروشان حماسه آفرينان 9دى بترسید
+ پ -
از سیل خروشان حماسه آفرینان ۹دى بترسید

طلبه مدرسه علمیه النبى (ص)بندرعباس اظهار داشت: کسانى که سعى دارند حماسه ى ۹دى را بى ارزش و کم رنگ نشان دهند از سیل خروشان حماسه آفرینان ۹دى بترسند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ على ستارى، طلبه مدرسه علمیه النبى (ص)بندرعباس در گفت و گو با رفتارنیوز، گفت: ۹ دى ۸۸ سالروز بیعت مجدد ملت ایران با آرمان هاى امام راحل (ره) و تجدید میثاق با ولى امر و نائب برحق ایشان حضرت امام خامنه اى (حفظه الله) می‌باشد.

طلبه مدرسه علمیه النبى (ص)بندرعباس اظهار داشت: ارزش حماسه ى ۹دى از پیروزى انقلاب اسلامى کمتر نیست و در این روز نسل جدید همگام با نسلهاى پیشین خود به خیابان ها آمده و فتنه را در نطفه خفه کردند.
ستارى با بیان اینکه فتنه‌ى ۸۸نقشه اى از پیش طراحى شده از سوى جبهه ى استکبار جهانى براى قرار دادن انقلاب اسلامى در یک بن بست تاریخى و سر بریدن انقلابیون و نیروهاى مومن و متعهد بود، بیان کرد: دشمن با حسابى که بر روى عوامل خود فروخته و بى بصیرت داخلى باز کرده بود مى‌خواست اصل نظام و در راس آن رهبرى معزز را زمین گیر کند و ۲۸مرداد دیگرى را در کشور رقم بزند، اما از این مهم غفلت کرده بود که ملت ایران سالهاست که پاى درس رهبر معظم انقلاب (مدظله العالى) مشق سیاست مى کنند و از چنان بینش و تحلیل سیاسى اى برخور دارند که رهبر عزیزشان را تنها نگذارند.

وى با اشاره به شهداى فتنه، تصریح کرد: متاسفانه ما امروز شاهد آن هستیم که در محافل و برنامه ها کمتر به شهداى فتنه پرداخته مى‌شود اجر شهداى فتنه کمتر از شهداى ۸سال دفاع مقدس و شهداى مدافع حرم نیست شهداى فتنه با خون خود مکتبى را احیا کردند که از دامنش امروز هزاران مدافع حرم در سوریه و عراق براى تحکیم اسلام میجگند.
طلبه مدرسه علمیه النبى (ص)بندرعباس خاطرنشان کرد: امروز باقى مانده هاى فتنه سعى دارند با کم رنگ جلو دادن حماسه ى ۹دى آن را از اذهان عمومى پاک کنند ولى باید به آنها گوشزد کنیم فتنه و فتنه گر خط قرمز ملت ایران است و باید از خشم این ملت بترسند.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff