از تغییر ساعت آموزشی مدارس تا نظارت دقیق بر تهویه کلاس‌ها

 مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌ جنوبی گفت: از امروز ۲۳ فروردین ساعت آغاز فعالیت آموزشی و پرورشی مدارس از هفت و ۴۵ دقیقه خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ محمدعلی واقعی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: از امروز آغاز فعالیت آموزشی و پرورشی مدارس خراسان جنوبی ۷:۴۵ دقیقه صبح خواهد بود.

وی با بیان اینکه شروع کلاس‌ها ساعت ۸ صبح خواهد بود، افزود: دانش آموزان باید ساعت ۷:۴۵ دقیقه صبح در مدارس و آموزشگاه‌ها حضور داشته باشند؛ این روال تا اطلاع ثانوی برقرار خواهد بود و ساعت پایان کار مدارس و آموزشگاه نیز طبق روال گذشته بوده و به شهرستان‌ها اعلام شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی با بیان اینکه کیفیت آموزشی علی رغم تمام تلاش‌ها با وجود آموزش مجازی کاهش یافته بود بنابراین سعی بر این شد تا آموزش حضوری را احیا کنیم، تصریح کرد: تا پیش از این فاصله گذاری دو متر رعایت می‌شد، اما سعی کرده‌ایم اکنون که تعداد دانش‌آموزان افزایش یافته فاصله حداقلی بین دانش آموزان را رعایت کنیم.

واقعی با اشاره به گلایه والدین دانش‌آموزان در مورد تهویه کلاس‌ها، یادآور شد: تاکید کرده‌ایم تا پنجره‌ها و درب‌های کلاس‌ها باز بوده تا مشکلی در رعایت پروتکل‌ها و انتقال ویروس‌ها ایجاد نشود؛ قطعا نظارت‌ها نیز تا پایان سال تحصیلی ادامه خواهد داشت تا دانش آموزی متضرر نشود.

انتهای پیام