از بی توجه مخابرات قشم به درخواست های مشترکین تا انتظار ۹۰ روزه برای کابل کشی
+ پ -
از بی توجه مخابرات قشم به درخواست های مشترکین تا انتظار ۹۰ روزه برای کابل کشی

مخابرات شهرستان قشم که در چند سال گذشته ناتوانی خود را در زمینه های مختلف ثابت کرده است این روز به دلیل نداشتن کابل تلفن مشترکین را سردرگم کرده است .

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  قشم آزاد ، عده‌ ای از شهروندان شهرستان قشم از عملکرد واحد پشتیبانی شرکت مخابرات این شهرستان در رفع خرابی اینترنت ، قطعی مکرر خطADSL و کابل کشی اعلام نارضایتی کرده و می ‌گویند که شرکت مخابرات هیچگونه توجهی به درخواست‌های مردمی در خصوص حل مشکلات ندارد و کسی جوابگوی مردم نیست .

مسئول کانون جوانان شهرستان قشم در این باره به خبرنگار قشم آزاد گفت : کابل های تلفن این کانون بیش از ۹۰ روز پیش به سرقت رسیده  و طی تلفن و نامه نگاری این مشکل را به مخابرات این شهرستان گزارش داده شد اما مخابرات این شهرستان تا کنون هیچ اقدامی برای نصب کابل های تلفن نکرده است .

وی افزود : مخابرات در قبال مشترکین وظایفی دارد که نصب کابل تلفن ها به صورت رایگان یکی ازاین وظایف مخابرات است ولی مخابرات شهرستان قشم به بهانه این که کابل تلفن نداریم به خواسته مشترکین بی توجهی می کند .

یکی دیگرشهروندان قشم در این خصوص به خبرنگارقشم آزاد ، گفت : کابل های تلفن خانه ما در تاریخ ۱۰/۱۲/۹۳ به سرقت رسید که بلافاصله این مورد با سامانه به مخابرات اطلاع داده شد اما هیچ پیگیری در این خصوص صورت نگرفت .

وی ادامه داد : برای رفع مشکل حضوری به مخابرات این شهرستان مراجعه کردیم که رییس مخابرات با بیان اینکه هیچ کابلی در سال جدید به این مخابرات داده نشده است آب پاکی را روی دستمان ریخت و گفت باید فعلا بدون تلفن و اینترنت سر کنید .

این شهروند اظهارداشت : مخابرات شهرستان قشم در سال های گذشته خدماتی خوبی را به مشترکین نداد ، وقت مشکلی پیش بیاید مردم را دچار درسر می کند و به جای این که مشکل را حل کند مشترکین را با امروز و فردا کردن کلافه می کند .

معتادان که همیشه برای جامعه معضل بوده اند این روزه ها با به سرقت رساندن کابل های تلفن مردم شهرستان قشم را آسی کرده اند .

استفاده از ظرفیت و پتانسیل های بسیار بالای اینترنت در دنیا و به ویژه در عصر ارتباطات و انفجار اطلاعات به عنوان یک نیاز مهم بشر امروزی به شمار می رود زیرا هر فرد از جامعه بشری برای رفع حداقل نیازهای خود و ارتباط برقرار کردن با محیط اطراف خود به اینترنت احتیاج دارد امیدواریم مخابرات شهرستان قشم به فلسفه وجودی خود پی ببرد و به خواسته های مردم توجه ویژه داشته باشد چراکه شهروندان در قبال پرداخت هزینه ها نیازمند ارائه خدماتی مطلوب هستند .

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff