از برترینهای مسابقات آزمایشگاهی رودان تجلیل شد+تصویر
+ پ -
از برترینهای مسابقات آزمایشگاهی رودان تجلیل شد+تصویر

مسابقات آزمایشگاهی دانش آموزان پایه دهم رشته های ریاضی و تجربی در رودان برگزار و از برترینهای مسابقات تجلیل شد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ مسابقات آزمایشگاهی دانش آموزان پایه دهم رشته های ریاضی و تجربی با استقبال بی نظیر دانش آموزان مدارس متوسطه دوم این شهرستان در محل آزمایشگاه مرکزی مدارس رودان برگزارشد.

احمد رحیمی پور مدیر آموزش و پرورش رودان درحاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار رودان نیوز  اظهار کرد:هدف از برگزاری این مسابقات ترویج فعالیت های آزمایشگاهی و علمی در بین دانش آموزان و دبیران، ایجاد بستر های مناسب و زمینه سازی برای رشد و ارتقای توانمندی معلمان و مدیران به منظور شناسایی و بکارگیری عوامل موثر در یادگیری پایدار دانش آموزان، دستیابی به نکات قوت و ضعف کتب آزمایشگاهی پایه دهم و آمادگی هرچه بیشتر دانش آموزان به منظور شرکت در مسابقات آزمایشگاهی مرحله شهرستانی و همچنین حضور مقتدرانه در مسابقات استانی است.

وی افزود: این مسابقات به صورت انفرادی و در دو مرحله کتبی با ۲۰ نمره و آزمون عملی نیز با ۸۰ نمره با ارائه ۴ آزمایش با شرکت ۱۸ دانش آموز پایه دهمی از مدارس متوسطه دوم شهرستان رودان برگزار شد.

رحیمی پور با قدردانی از مسوول پژوهش سرای دانش آموزی رودان که نقش بسزایی در برنامه های هفته پژوهش و فناوری داشتند؛ عنوان کرد: تلاش و خستگی ناپذیری همکاران ما در پژوهش سرای دانش آموزی به منظور برنامه ریزی و هدایت برنامه های هفته پژوهش نشان از عزم جزم شده تمامی همکاران فرهنگی ما برای ارتقاء جایگاه علمی و آموزشی شهرستان دارد.

مدیر آموزش و پرورش رودان در ادامه تصریح کرد: در این مسابقات که با عنوان گرامیداشت هفته ی پژوهش و فناوری در رودان برگزار شد، دانش آموز زهرا رئیسی از دبیرستان نمونه دولتی عترت به عنوان نخست دست یافت و حسن مختاری نیز از دبیرستان نمونه دولتی علامه امینی حائز مقام دومی این دور از مسابقات در بین مداس نمونه شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در بین سایر مدارس نیز محمد کریمی و علی مختاری از دبیرستان شهید بهشتی به ترتیب در جایگاه اول و دوم قرار گرفتند.

unnamed-jpg0p unnamed-jpgou

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff