از بازدید از طرح های اقتصاد مقاومتی گرفته تا اعزام تیم پزشکی به مناطق محروم
+ پ -
از بازدید از طرح های اقتصاد مقاومتی گرفته تا اعزام تیم پزشکی به مناطق محروم

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه شهرستان بشاگرد بسیج سازندگی را حلقه وصل مردم در عرصه اقتصادی جامعه دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  بشاگرد نیوز، اکبر کرمشاهی، مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه شهرستان بشاگرد با اعلام اینکه بسیج سازندگی شعار محرومیت‌ زدایی و اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کار خود قرار داده است، اظهار کرد: اردیبهشت‎ ماه سال ۷۹ بسیج سازندگی با فرمان رهبری به‌طور رسمی فعالیت خود را شروع کرد.

وی با بیان اینکه حضور پرشور جوانان در عرصه سازندگی نشان از مردمی بودن رویکرد بسیج است، افزود: حضور بسیج در کوی و برزن تضمین‌کننده امنیت کشور است.

کرمشاهی بسیج سازندگی را حلقه وصل مردم در عرصه اقتصادی جامعه دانست و تصریح کرد: تاکنون همه دولت‌ها با قوت و ضعف حامی بسیج سازندگی در عرصه‌های مختلف بودند.

وی مهم‌ترین برنامه‌ها و اهداف هفته بسیج سازندگی در بشاگرد را در دو محور سازندگی و اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و یادآور شد: سازمان جهاد سازندگی با مشارکت دستگاه‌های اجرایی به فعالیت‌های عمرانی با حداقل هزینه می‌ پردازد.

اکبر کرمشاهی در دارمه به برنامه های صورت گرفته در هفته سازندگی در بشاگرد اشاره کرد و گفت: در روز دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ماه بازدید از طرح های اقتصاد مقاومتی در نقاط مختلف شهرستان انجام شد.

کرمشاهی  افزود: در این برنامه از طرح های پرورش قارچ در روستای اهون در بخش مرکزی بشاگرد و بازدید از پروژه های محرومیت زدایی در روستاهای پاهتک، زهبارک و پرنگی صورت گرفت.

وی از اعزام تیم پزشکی به مناطق محروم شهرستان خبر داد و گفت: این تیم پزشکی نیز روز دوشنبه ۱۴ اردیبهشت به روستاهای بینگ و بیورچ در بخش گوهران اعزام شدند و بیماران سرپایی را داروی و ویزیت رایگان کردند.

تیم پزشکی بشاگرد

مسئول بسیج سازندگی در سپاه ناحیه بشاگرد همچنین اعزام یک گروه جهادی ۵۰ نفره در روز سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه را به مناطق محروم از مهمترین برنامه های انجام شده در هفته بسیج سازندگی دانست و اظهار کرد: این گروه جهادی به روستای براهنگ در بخش مرکزی بشاگرد جهت ساخت و مرمت مسجد اعزام شدند.

کرمشاهی سرکشی از بیماران صعب العلاج و ایتام بی سرپرست در روز چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت را یکی دیگر از برنامه های صورت گرفته در هفته بسیج سازندگی عنوان کرد.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff