از انحلال موسسه مالی و اعتباری تا طی مسافت ۲۰۰ کیلومتری برای دریافت سپرده

+ پ -
از انحلال موسسه مالی و اعتباری تا طی مسافت ۲۰۰ کیلومتری برای دریافت سپرده

موسسه مالی اعتباری ثامن الحجج(ع) بندر لنگه به بانک پارسیان بندرعباس واگذار شده است و اکنون سپرده گذاران این موسسه سرمایه هایشان بلاتکلیف است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ عبدالحسین  اسد پور از اهالی بندرلنگه در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده  با بیان اینکه موسسه مالی اعتباری ثامن الحجج(ع) به بانک پارسیان در بندرعباس واگذار شده است ، اظهار کرد:  ۴ ماه پیش در موسسه مالی اعتباری ثامن الحجج (ع) سرمایه گذاری کرده ام  اکنون دست اندرکاران این موسسه در بندرلنگه  اعلام کردند مشتریان این موسسه سپرده های کوتاه مدت و بلند مدت که در این موسسه نهاده اند باید به بندرعباس مراجعه و از بانک پارسیان سپرده های خود را دریافت کنند.

وی ضمن انتقاد از واگذاری موسسه مالی اعتباری ثامن الحجج (ع) بندرلنگه به بانک پارسیان در بندرعباس ، افزود: بنده پول خود را به این موسسه در بندرلنگه سپرده گذاری کرده ام و اکنون  با توجه به کرایه های رفت و برگشت و خطرات جانی که در این مسیر راه وجود دارد باید مسافت ۲۰۰ کیلومتری به بندرعباس برای تحویل سپرده های خود بروم.

 

اسدپور بیان کرد: با توجه به واگذاری این موسسه به بانک پارسیان ، مشخص نیست که سود پولمان در طی این ۴ ماه که سرمایه گذاری کرده ایم دریافت خواهیم کرد و این چه حرکتی است که باید مردم سپرده های خود را از بانک پارسیان در مرکز استان دریافت کنند .

 

وی با بیان اینکه مردم این منطقه فقط  بخاطر چند درصد سود بیشتر از سایر بانک های دولتی سرمایه خود را در این موسسه ها سرمایه گذاری کرده اند، تصریح کرد: این رنج بزرگی است که مردم باید فریب اینگونه موسسه های مالی اعتباری را بخورند.

 

اسد پور  خاطر نشان کرد:  امید است که مسئولین این موسسه و بانک پارسیان ترتیبی اتخاذ دهند تا مردم سپرده های خود را در بندرلنگه دریافت کنند نه اینکه به بندرعباس مراجعه نمایند.

 

 

محمد امیری خمیری ریئس موسسه مالی اعتباری ثامن الحجج(ع) بندر لنگه در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده با  اشاره به واگذاری  موسسه  مالی اعتباری ثامن الحجج(ع) بندرلنگه به بانک پارسیان بندرعباس ، افزود: تمام اندوخته های این موسسه باتوجه به ابلاغیه بانک مرکزی مسدود شده است و به شعبه بانک پارسیان  در بندرعباس واگذار شده است.

 

 

امیری ادامه داد: با توجه به اینکه بندر لنگه بانک پارسیان ندارد باید مردم به شعبه بانک پارسیان بندرعباس برای برداشت سپرده های خود مراجعه کنند.

 

 

وی خطاب به مشتریان موسسه  مالی اعتباری ثامن الحجج(ع) بندر لنگه ، گفت: مشتریانی که در موسسه مالی سپرده دارند باید به این موسسه ثامن الحجج(ع) بندر لنگه مراجعه کنند و با تکمیل کردن فرم و بعد از کارهای اداری در این موسسه به بانک پارسیان بندرعباس مراجعه کنند .

 

 

رییس موسسه مالی اعتباری ثامن الحجج(ع) بندرلنگه با بیان اینکه مشتریان در سه مرحله پول خود را دریافت می کنند، تصریح کرد: در مرحله اول از یک میلیون تومان تا سقف ۳ میلیون و  مرحله دوم که پس از گذشت یک هفته از  مرحله اول است از ۵ میلیون تا سقف ۱۰ میلیون و مابقی پول را تا پایان سال می توانند دریافت کنند.

 

 

در پاسخ به سوال  مبنی بر اینکه  آیا مشتریان این موسسه سود سپرده خود را دریافت می کنند ؟ ، اظهار کرد: موسسه مالی اعتباری ثامن الحجج(ع) بندر لنگه  تا دی ماه سال جاری سود پول را به حساب مشتریان واریز کرده است و ماهای دیگر باید منتظر بود که بانک پارسیان چه تصمیمی را خواهد گرفت.

 

 

امیری یادآور شد : ۶ سال است موسسه مالی اعتباری ثامن الحجج(ع) در بندرلنگه تاسیس شده است و ۴ سال مشغول به خدمت در این موسسه هستم.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff