از افزایش قیمت آرد تا رکود بازار نان سنگک در میناب
+ پ -
از افزایش قیمت آرد تا رکود بازار نان سنگک در میناب
رد پای رکود اقتصادی به هرمزگان رسید؛

از افزایش قیمت آرد تا رکود بازار نان سنگک در میناب

با افزایش قیمت آرد به نرخ آزاد افزایش قیمت و رکود بازار فروش نان سنگک نگرانی نانوایی داران شهرستان میناب را به همراه داشته است.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز از میناب ، رنجبری یکی از نانوایی داران شهرستان میناب در گفتگو با خبرنگار ما ، ضمن ابراز گله مندی نسبت به عدم توجه کافی مسئولین ذیربط در نرخ گذاری نان های سنگک و با توجه به افزایش قیمت آرد و غله افزود: با افزایش قیمت به تناسب، قدرت خرید مردم  نیز در خرید نان های سنگک کاهش پیدا کرده که این امر موجب دلسردی فعالیت نانوایی های سنگک در شهرستان شده است.

 

وی  با اشاره به مراجعه های مکرر و نامه نگاری های انجام شده با اداره بازرگانی در جهت رفع این مشکل گفت: بنده تا الان نامه نگاری های بسیاری را در این خصوص برای چاره اندیشی به اداره بازرگانی انجام داده ام  ولی تا کنون موفق به اعلام نتیجه از این نامه نگار ی ها  نشده ایم.

 

رنجبری عنوان داشت: کاهش تعداد نفرات ، درآمد کم در نتیجه فروش تعداد نان  کم تر از سابق ،بدهکاری و کاهش مشتری از نمونه های بارز این نانوایی هاست که متصدی های نانوایی سنگک ها در میناب  با آن دست و پنجه نرم می کنند.

 

وی عنوان کرد: من خودم مجبور شدم دو نفر از کارگرانم را از کار بیکار کنم تا بتوانم حقوق باقی کارگرانم را بدهم متاسفانه با این قیمت کم و نبود مشتری و قیمت بالای خرید آرد توان اداره نانوایی بسیار سخت شده است.

 

وی اشاره ای به فعالیت نانوایی های سنگگ در شهرستان میناب کرد و بیان داشت: با توجه به افزایش قیمت آرد و غله نانوایی داران شهرستان میناب با همان قیمت اولیه در سطح شهرستان خود فعال هستند.

 

این نانوادار خاطر نشان کرد: در جهت تبادل بازار باید آرد و غله را با یک قیمت مناسب و نرخ گذاری دقیق  در اختیار نانوایی های سنگک  قرار بدهند و موازنه چرخه توزیع در سطح جامعه ایجاد شود.

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff