از افتتاح چند باره یک مکان ورزشی تا مشکلات دنباله دار استخر پارسیان
+ پ -
از افتتاح چند باره یک مکان ورزشی تا مشکلات دنباله دار استخر پارسیان

استخر پارسیان با هزینه‌های سرسام آور ساخته شد و به بهره‌برداری رسید اما مشکلات این واحد ورزشی هنوز برطرف نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر، استخر پارسیان پروژه‌ای بود که وعده احداث آن در دولت‌های هشتم و نهم داده شد و عملیات اجرایی آن با افت و خیزهای فراوان به پایان رسید اما این استخر هنوز نمی‌تواند همه نیازهای علاقمندان به ورزش‌های آبی برطرف کند.

 

 

 

 

 

استخر پارسیان اما یک روی دیگر هم دارد و آن نگهداری با هزینه‌های سنگین است که استقبال محدود مردم و عدم تناسب هزینه‌های نگهداری و درآمدهای ناچیز مشکلات را دوچندان کرده است.

 

 

 

 

 

وجود مشکلات تأسیساتی از قبیل برق باعث شده روشنایی این استخر با مشکل مواجه باشد و استفاده از پرژکتورهای سیار می‌تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد و سونای خشک نیز نمی‌تواند خدمات ارائه کند.

 

 

 

 

 

سال های گذشته طی بخشنامه وزارت آموزش و پرورش دانش آموزان نیز به استخر مراجعه می‌کردند اما از ابتدای سال تا کنون اجرای این بخشنامه در هاله ای از ابهام قرار گرفته تا دانش آموزان نیز به عنوان بخشی از مراجعین به استخر این ورزش را فراموش کنند و احیانا دریا را به عنوان محلی برای شنا انتخاب کنند که همه می‌دانیم خطراتی جی در کمین خواهد بود.

 

 

 

 

متولیان و ناجیان غریق استخر در گفتگو با خبرنگار پارسیان خبر دغدغه‌های موجود در استخر پارسیان را عنوان کردند و گفتند: مردم می‌توانند با مراجعه به استخر و استفاده از ظرفیت‌های موجود در آن بخشی از مشکلات را برطرف کنند اما انگار مردم به خوبی با این ظرفیت‌ها آشنایی ندارند لذا استقبال کم باعث کاهش درآمدهای استخر می‌شود و نگهداری آن را مشکل می‌کند.

 

 

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff