از سریال ادامه دار انتشار بوی گاز تا فریاد بیصدای مردم در پارسیان
+ پ -
از  سریال ادامه دار انتشار بوی گاز تا فریاد بیصدای مردم در پارسیان

در پی خاموش شدن احتمالی یکی از فلرهای گازی پارس جنوبی بوی نا متبوع گاز میهمان ناخوانده مردم پارسیان شد و بسیاری از اهالی را با مشکلات تنفسی مواجه کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، هر از گاهی به دلیل خاموش شدن مشعل‌های گازی پارس جنوبی یا هر دلیل دیگر انتشار بوی گاز در منطقه بویژه پارسیان موجب رنجش مردم می‌شود.

 

 

داستان انشار بوی گاز در پارسیان داستان تازه‌ای نیست و تا کنون بارها این اتفاق افتاده و مسئولان محلی تا کنون اعتراضات زیادی به این پدیده داشته‌اند اما دریغ از پیگیری و علت یابی و رفع این مشکل.

 

 

عمده بادهایی که در شهرستان می‌وزد از سمت غرب به شرق است که آلایندگی‌های حاصل از فعالیت‌های نفت و گاز در منطقه عسلویه را میهمان ناخوانده مردم پارسیان می‌کند و کسانی که با مشکلات تنفسی مواجه هستند از عمده افردی هستند که به صورت مستقیم تحت تأثیر حضور این میهمان ناخوانده قرار می‌گیرند.

 

 

همه این معضلات و مشکلات ناخوانده در حالی بر مردم پارسیان فشار می‌آورد که این شهرستان تا کنون نتوانسته دو دهم درصد مصوب مناطق نفت خیز را از پارس جنوبی دریافت کند تا چندی پیش فرماندار پارسیان در مصاحبه با خبرنگاران گفت: استاندار هرمزگان پیگیر موضوع هست و امیدواریم به زودی خبرهای خوشی در این خصوص بشنویم.

 

 

اینکه این وعده مسئولان چه زمانی محقق می‌شود و مردم پارسیان تا چه زمان می‌توانند از این اعتبار برخوردار شوند را باید صبر کرد و تا آن زمان میزبانی پارسیان از آلایندگی‌ها و بوی نامتبوع گاز پایدار خواهد بود.

 

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff