ازبين بردن وحدت و همبستگي اسلامي هدف دشمنان است
+ پ -
ازبین بردن وحدت و همبستگی اسلامی هدف دشمنان است
مدير مدرسه علوم ديني بندر خمير :

ازبین بردن وحدت و همبستگی اسلامی هدف دشمنان است

مدیر مدرسه علوم دینی بندر خمیر گفت: هدف دشمنان از بین بردن وحدت و همبستگی اسلامی است و می خواهند این اتحاد را از بین ببرند و متاسفانه موفق هم شدند و دلیل موفقیت آنها غفلت و بی توجهی مسلمانان به این اصل قرآنی و اساسی است. مسلمانان از این اصل اساسی دور شدند و گرنه هیچوقت دچار پراکندگی نمی شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از لوار ، سید عبدالجلیل قتالی مدیر مدرسه علوم دینی بندر خمیر در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت : راهپیمایی روز قدس برای جوامع اسلامی یک ضرورت است .
وی در ادامه به قدسیت و تقدس سرزمین قدس اشاره نمود و افزود: اگر به تاریخچه قدس نگاهی کنیم می بینیم که اکثر پیامبران در آنجا مبعوث شدند و رسالت خودشان را در آن سرزمین آغاز کردند .
قتالی خاطر نشان کرد: پیامبران بسیاری در سرزمین قدس به معبودیت رسیدند تا جهان بشریت را به سوی هدایت دعوت کنند. از حضرت ابراهیم تا حضرت عیسی همه در این سرزمین رسالت خود را شروع نمودند و به همین خاطر است که قدس سرزمین مقدسی شده است.
مدیر مدرسه علوم دینی بندر خمیر یاد آور شد : سرزمین قدس برای همه ادیان الهی جایگاه مقدسی است و برای مسلمانان تقدس خاصی دارد زیرا مسلمانان در آنجا سلطه پیدا کردند.
قتالی اظهار کرد : انگلیس مکار ترفند های سیاسی بکار برد تا توانست یهودیان را در خاک فلسطین ساکن کند.
وی با بیان اینکه لازمه تحقق سرزمین فلسطین وحدت است ، گفت: ملت فلسطین و مسلمانان باید با هم متحد و همبسته باشند تا بتوانند از ترفندهای استعمارگران رها شوند.
مدیر مدرسه علوم دینی بندر خمیر افزود : امروزه استعمارگران و دشمنان در بین کشور های مسلمان دارند آتش فتنه به پا می کنند و آنان را به جان هم می اندازند و امنیت را از جوامع اسلامی گرفته اند.

 
مدیر مدرسه علوم دینی بندر خمیر عنوان کرد : هدف آنان از بین بردن وحدت و همبستگی اسلامی است و می خواهند این اتحاد را از بین ببرند و متاسفانه موفق هم شدند و دلیل موفقیت آنها غفلت و بی توجهی مسلمانان به این اصل قرآنی و اساسی است. مسلمانان از این اصل اساسی دور شدند و گرنه هیچوقت دچار پراکندگی نمی شدند.
وی یادآور شد : همه این فتنه ها و آشوب ها همه ریشه در استقلال فلسطین دارد و برای جلوگیری از استقرار فلسطین است و برای نگه داشتن رژیم غاصب می باشد.
قتالی گفت : اگر بیداری اسلامی به وجود آید و مسلمانان با هم یک هدف واحد برسند قطعا رژیم غاصب اسرائیل سرنگون خواهد شد و فلسطینی های آواره به سرزمین خود باز خواهند گشت و آرمان مسلمانان تحقق پیدا خواهد کرد.
انتهای خبر /

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff