ارسال کمک های مردمی برای مدافعان حرم از کیش/جمع آوری کمک های مردمی در پایگاه های بسیج
+ پ -
ارسال کمک های مردمی برای مدافعان حرم از کیش/جمع آوری کمک های مردمی در پایگاه های بسیج

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش از جمع آوری و ارسال کمک های مردمی برای مدافعان حرم از جزیره کیش خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از کیش پرس، سرگرد ابراهیم خادمی زاده فرمانده سپاه کیش با اشاره به فعالیت های پایگاه های بسیج در راستای جمع آوری و ارسال کمک های مردمی برای مدافعان حرم گفت: کالاهایی که اکنون جمع آوری و آماده ارسال به استان است تنها توسط پایگاه های خواهران و بدون فراخوانی عمومی تهیه و آماده ارسال شده است.

وی با اشاره به اینکه اقلام ارسالی شامل، پتو و انواع لباس های گرم می شود افزود: با توجه به اقلام اعلام شده و مورد نیاز برای مدافعان حرم لباس های بافتنی، کلاه، شال و دستکش توسط بانوان بافته شده و این حرکت به صورت خودجوش و بدون فراخوان انجام شده است.

خادمی زاده تاکید کرد: امنیت امروز ایران اسلامی مرهون تلاش ها و مبارزات فرزندان و سربازان ایران اسلامی که امروز کیلومتر ها خارج از خاک ایران در حال مبارزه با دشمنان و دفاع از حریم ایران اسلامی و حرم اهل بیت هستند.

وی ادامه داد: بسیجیان جزیره کیش نیز همراه و همگام با مدافعان حرم برای پشتیبانی و حمایت از آنان اقدام به جمع آوری لوازم مورد نیاز رزمندگان مقاومت کرده اند و این اقلام با ارسال به استان هرمزگان به صورت تجمیع شده با دیگر کمک های مردمی استان برای مدافعان ارسال می شود.

فرمانده سپاه کیش با بیان اینکه جمع آوری کمک برای مدافعان حرم همچنان ادامه دارد خاطرنشان کرد: مردم همیشه درصحنه و مومن جزیره کیش در صورت تمایل برای حمایت از مدافعان حرم و پشتیبانی از مبارزان مقاوت می توانند کمک های خود را به ناحبه سپاه، پایگاه ها و حوزه های مقاومت یا مساجد تحویل دهند.

جزیره کیش با مردمی مومن و انقلابی در میان آب های نیلگون خلیج فارس همواره در حرکت های ملی و معنوی پیشگام بوده است.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff