ارسال محموله کمک های مردمی رودان به زائرین اربعین حسینی +تصویر

+ پ -
ارسال محموله کمک های مردمی رودان به زائرین اربعین حسینی +تصویر

اولین محموله کمک های مردمی و دفتر امام جمعه به زائرین اربعین حسینی توسط امام جمعه رودان ارسال شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ حجت الاسلام سید مهدی تاج زاد امام جمعه  شهرستان رودان در اقدامی جهادی کمکهایی نقدی و غیر نقدی را از طرف دفتر امام جمعه به زائرین اربعین حسینی اهداء و همچنین کمک های مردمی را در شهرستان جمع آوری و به مرزعراق ارسال کردند.

همچنین امام جمعه رودان از یک منزل مسکونی که به محل جمع آوری کمک های مردمی به زائرین اربعین حسینی تبدیل شده بود بازدید به عمل آوردند.

سید مهدی تاج زاد در این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از همه کسانی که در این زمینه فعالیت داشتند اظهار کرد: با شکوه برگزار کردن مراسم اربعین یعنی نشان دادن قدرت اسلام به جهانیان و شما که در اینجا مشغول به جمع آوری کمک ها برای زائرین ابا عبدالله الحسن (ع) هستید اجری کمتر از این زائرین ندارید.

وی افزود : الحمدالله به همت جوانان و مومنین این شهرستان موکبی از طرف مردم رودان در کربلا راه اندازی شده و خدماتی به زائرین اربعین می دهد که شما با پشتیبانی مناسب که از آنها خواهید داشت باعث انگیزه و روحیه دو چندان در بین آنها خواهد شد.

به گزارش رودان نیوز این سومین کامیون از کمک های مردمی و دفتر امام جمعه شهرستان رودان برای زائرین اربعین حسینی است که به مرز ایران و عراق در استان خوزستان ارسال می شود.

 

img_0572 img_0574 img_0575 img_0930 img_0578 img_0927 img_0928 img_0926 img_0587 img_0931 img_0934 img_0935 img_0939

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff