ارزش های معنوی دوران دفاع مقدس برای نسل جوان بازگو شود
+ پ -
ارزش های معنوی دوران دفاع مقدس برای نسل جوان بازگو شود

فرماندار شهرستان حاجی آباد، با اشاره به برگزاری هر چه باشکوهتر برنامه های هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: رشادت ها و ارزش های معنوی آن برای نسل جوان بازگو شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  خبرنگار پیارم حاجی آباد، مهندس اصغر جهانگیری، در جلسه ستاد استانی هفته دفاع مقدس، بر برگزاری هرچه باشکوهتر برنامه های این هفته تاکید کرد و گفت: در برگزاری برنامه های هفته دفاع مقدس باید بتوانیم مشارکت مردمی را نیز جلب کنیم.

جهانگیری تصریح کرد: عزت و احترام مردم ایران در دنیا مرهون فداکاریهای شهدا، جانبازان و ایثارگران می باشد و ما باید تلاش کنیم ایثار و فداکاریهای آنان را به نسل جوان امروزی انتقال دهیم.

وی افزود: باید ارزش‌های دفاع مقدس برای نسل جوان تبیین شده و فرهنگ ایثار و شهادت در بین آنها نهادینه شود.

احسانی ادامه داد:در طول هشت سال دفاع مقدس ما با ۴۲ کشور دنیا در حال جنگ بودیم و علیرغم کمک های قدرت های بزرگ به رژیم صدام، به حول قوه الهی و با همت وغیرت رزمندگان اسلام حتی یک وجب ازخاک پاک میهن اسلامیمان را از دست ندادیم.

این مقام مسئول افزود: ما انقلابمان را در طول هشت سال دفاع مقدس صادر کردیم چرا که جنگ ارزشها و جنگ حق و باطل بود.و هفته دفاع مقدس بهترین بهانه است تا دین خودرا به اسلام و انقلاب ادا کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه حاجی آباد به اجرای برنامه های متنوعی در این هفته اشاره داشت و افزود : دیدار با خانواده های معظم شهداء -حضور بسیجیان و مسئولین در مزار شهداء و میثاق با شهداء ،زنگ مقاومت در مدارس، برنامه های متنوع ورزشی، صبحگاه مشترک، یادواره های مختلف در سطح روستاها و شهرها، رژه ۳۱ شهریوردر سطح شهر حاجی آباد از جمله فعالیتهای کمیته ۱۳ گانه ستاد شهرستان حاجی آباد در هفته دفاع مقدس خواهد بود.

امیری کیا بر حضور همه جانبه کلیه مسئولین ادارات شهرستان در برنامه های هفته دفاع مقدس وفضا سازی مناسب درشهر ها و روستاها را مورد تاکید قرار دادند.

وی گفت: در جنگ تحمیلی توانستیم با حفظ اصول و مبانی اعتقادی و اسلامی در عرصه دفاعی پیروزی بزرگی را کسب و در برابر همه قدرتهای آنروز جهان پیروز شویم.

فرمانده سپاه حاجی آباد با بیان اینکه برگزاری هفته دفاع مقدس امسال با توجه به حساسیت های موجود در کشور دارای اهمیت بسیار بالایی است اضافه کرد: انتظار ما از دستگاه های اجرایی این است که با تمام قدرت در برگزاری مراسمات این هفته وارد شوند.

امیری کیا خاطرنشان کرد: برگزاری مراسمات هفته دفاع مقدس و به خصوص رژه نیروهای مسلح در این روز نشان از اقتدار جمهوری اسلامی ایران و پاسخی کوبنده به این تهدیدات توخالی است .

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff