اردو های جهادی تیم پزشکی در راستای رفع محرومیت زدایی است
+ پ -
اردو های جهادی تیم پزشکی در راستای رفع محرومیت زدایی است

فرمانده ناحیه میناب گفت: اردوی جهادی تیم پزشکی در راستای رفع محرومیت زدایی در مناطق محروم و کمک به هم نوع یک سنت حسنه و جهاد فی سبیل الله است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حبیب الله سهرابی ، فرمانده ناحیه میناب در حاشیه ویزیت رایگان تیم پزشکی در روستای کلاهی در گفتگو با خبرنگار میناب جنوب گفت: حرکت معنوی و جهادی تیم پزشکی در راستای رفع محرومیت زدایی و رفع مشکل بیماری و درمان بیماران مناطق محروم نوعی جهاد در راه خداست.

سهرابی با اشاره به حرکت جهادگونه تیم پزشکی در قالب ویزیت و داروی رایگان به مردم روستای کلاهی افزود: امید است با توسعه اردوهای جهادی تیم پزشکی شهرستان بتوانیم در تحقق منویات مقام معظم رهبری گام موثری برداشته شود.

وی بیان کرد: تیم پزشکی با حضور پزشک های متخصص ،جراح ،ختنه ،زنان و ماما ، کودکان ،مشاوره خانواده ،مشاوره ترک اعتیاد و غیره در راستای رفع مشکل بیماری و کاستن رنج خانواده ها از مشکات بیماری اقدام به اردوی جهادی به مناطق محروم و کم برخوردار نموده اند.

فرمانده ناحیه میناب  تصریح کرد: تیم پزشکی در قالب یک اردوی جهادی ۴ روزه به روستای لیردف از توابع شهرستان جاسک جهت ویزیت و داروی رایگان در آینده نزدیک اعزام می شود.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff