اردوغان و  علی‌اف بدانند دست ایران خالی نیست/ لزوم حمایت دولت از تولیدات روستایی

حجت‌الاسلام والمسلمین غلامی با اشاره به تحولات منطقه در روز های اخیر گفت: اردوغان و علی‌اف بدانند دست ایران برای برهم‌زدن این توطئه خالی نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ت حجت الاسلام والمسلمین حسین غلامی امام جمعه شهرستان بشاگرد در خطبه های نماز جمعه امروز شهرستان اظهار کرد ؛ اسلام با تشکیل حکومت در مدینه و تشکیل جامعه مدنی نبوی نشان داد و ثابت کرد که اسلام فقط نصیحت کردن، موعظه کردن، و دعوت کردن به‌زبان نیست.

حجت‌الاسلام والمسلمین غلامی افزود: اسلام می‌خواهد حقایق احکام الهی در جامعه تحقق پیدا کند، و این جز با ایجاد قدرت الهی امکان‌پذیر نیست.

وی با اشاره به اینکه ما باید به پیامبر اقتدا و تأسی کنیم،؛ تصریح کرد: نه فقط در چند رکعت نماز خواندن بلکه در گفتارمان، در منش و رفتارمان و در معاملهٔ مان هم باید به او اقتدا کنیم.

امام جمعه شهرستان بشاگرد گفت: شخصیتی که تمام خصوصیات مثبت یک انسان والا در او جمع بود و معلم همهٔ خوبیها، عدالت و پیشرفت دائمی تا انتهای تاریخ است.

حجت‌الاسلام والمسلمین غلامی با توجه به اتفاقات مرزهای شمال ایران تاکید کرد: توطئه جدید آمریکا- اسرائیلی در مرزهای شمالی ایران که بعد از رسوائی فضاهت بار شیطان بزرگ در افغانستان و عراق کلید خورده، نتیجهٔ طمع اردوغان و علی اف به وعده های سرخرمن کدخدایشان است.

وی افزود: اردوغان و  علی‌اف بدانند که دست ایران برای برهم زدن این توطئه خالی نیست و انگشت اشاره جمهوری اسلامی ایران می‌تواند توطئه طراحی‌شده را برای آنها و رژییم نحس صهیونیستی به‌گونه‌ای پشیمان‌کننده برهم بزند.

امام جمعه شهرستان بشاگرد اظهار کرد: موش دزد آمریکا و اسرائیل این سوراخ به سوراخ بودن را در منطقه رها کند و برای زوال همیشگی در خانه اش منتظر بماند و الا زودتر از موعد نابود می شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین غلامی با اشاره به در پیش بودن هفتهٔ نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی رسالت مهمّ و خطیری در جامعهٔ اسلامی بر عهده دارد، اقتدار همراه با معنویّت و مهربانی برگ برنده و توفیق چشمگیر در نیل به رسالت نیروی انتظامی است.

وی همچنین با اشاره به به مناسبت روز روستا خاطرنشان کرد:دولت، رفت و آمد به روستاها را آسان کند تا داد و ستد تنظیم شود و روستا تولید کننده بماند.

انتهای پیام/