اربعین نمایش قدرت جهان اسلام است

سرپرست فرمانداری شهرستان سیریک ضمن آرزوی سلامت و قبولی زیارت برای راهیان کربلای معلی و راهپیمایی جهانی و دهها میلیونی معنوی ،عبادی وسیاسی اربعین حسینی گفت:اربعین حسینی نمایش قدرت جهان اسلام است که با این نمایش زمینه تزلزل جهان کفر فراهم می شود .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ،عبدالله پرتابیان سرپرست فرمانداری شهرستان سیریک در جلسه شورای اداری شهرستان سیریک افزود: اربعین حسینی متعلق به همه امت اسلام است و امروز ما شاهد هستیم در این مراسم اقوام و اقشار مختلف مردم سراسر دنیا اعم از مسلمان و غیر مسلمان شرکت می کنند نمایشی که در دنیا بی سابقه و همتایی ندارد و امروز موجب ترس و واهمه دشمنان اسلام از شور و شوق حسینی شده است.

وی اظهار کرد: در هفته اخیر بیش از ده نفر از مدیران کل استانی جهت بازدید میدانی و رفع مسائل و مشکلات مردم شهرستان سیریک حضور یافتند که امیدواریم با تلاش و کوشش جهادی مسئولان بتوانیم در راستای خدمت به مردم خوب و نجیب شهرستان گام های مثبتی برداریم.

سرپرست فرمانداری سیریک یاد آور شد: با رایزنی های صورت گرفته با مدیران کل تعاون رفاه اجتماعی و فنی  و حرفه ای استان  اداره های کار تعاون و رفاه اجتماعی و فنی و حرفه ای راه اندازی می شوند و بخشی از مشکلات مردم انشالله در این حوزه برطرف خواهد شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک با تبیین شرایط حساس جهانی ومنطقه ای و نیروهای جبهه مقاومت و شکست اتحاد شوم امریکایی ،صهیونیستی و سعودی بر لزوم وحدت و همدلی و همراهی همه مردم وکلیه ارکان نظام ،ایستادگی ومقاومت در برابر فشارها و تهدیدات و جو روانی منفی،تاکید کرد و گفت:عمل به رهنمود های هوشمندانه و ارزشمند مقام معظم رهبری( مدظله العالی) را رمز پیشرفت ،عزت ،سربلندی وغلبه بر تمام مشکلات  جامعه برشمرد.

پرتابیان با اشاره به اهمیت تکریم ارباب رجوع تصریح کرد: با توجه به اینکه روزهای سه شنبه هرهفته جهت ملاقات ودیدار مردمی در ادارات تعیین شده است ،مدیران کلیه دستگاهها،روزهای سه شنبه هرهفته در محل اداره حتما شخصا حضور داشته باشند و پاسخگوی مردم باشند.

سرپرست فرمانداری شهرستان سیریک اضافه کرد:کلیه مسئولان شهرستان موظفند ضمن حمایت کامل از سرمایه گذاران  وایجاد اشتغال در شهرستان ،به راهنمایی و رفع موانع موجود در تسهیل وتسریع در پاسخ به استعلامات مربوطه ،اهتمام جدی داشته باشند .

حجت السلام والمسلمین شیخ حسن حیدری امام جمعه شهرستان سیریک با تقدیر از حضور مدیر کل استاندارد در شهرستان سیریک ،به تاکید سخنان مقام معظم رهبری بر درک شرایط حساس فعلی اشاره و یادآور شد: خدمت صادقانه و با اخلاص و با تعهد و وظیفه همه مسئولان بوده و انجام دادن کارهای درست ،می تواند در حل مشکلات مردم ،گره گشا باشد.

شیخ عبدالعزیز افراز امام جمعه اهل سنت سیریک نیز بر ارائه خدمات موثر وحل مسائل ومشکلات موجود در راستای ایجاد شور ونشاط وامید آفرینی و رضایت مندی مردم تاکید کرد.

در ادامه جلسه شورای اداری حسن حاجی زاده عضو شورای اسلامی شهر بندر سیریک و عضو شورای اسلامی استان هرمزگان ،بر لزوم دقت وحساسیت در اعطای نشان استاندارد به محصولات و نظارت مستمر بر رعایت استاندارد و مطابقت محصولات تولیدی با استاندارد تاکید کردند.

انتهای پیام/