ارائه ۲۶ خدمت الکترونیکی کمیته امداد به نیازمندان هرمزگانی

  1. به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ احمد پایان، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد هرمزگان  اظهار کرد: با توجه به شرایط فعلی و شیوع بیماری کرونا به‌منظور کاهش مراجعات حضوری خانواده‌های تحت حمایت می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی درخواست دهی مددجویان کمیته امداد به آدرس e.emdad.ir درخواست‌های خود را ثبت و ارسال کنند.
    پایان با اشاره به این مطلب که بسترهای 26 خدمت الکترونیکی در این سامانه امکان‌پذیر شده است، افزود: نیازمندان جهت ورود به این سامانه باید با وارد کردن کد ملی و شماره شناسنامه مخصوص خود، پس از ورود به صفحه شخصی خود خدماتی که برای آن‌ها فعال‌شده است که بر اساس سطح نیاز اقدام به ثبت درخواست موردنظر نمایند و بعد از ثبت، کد رهگیری خود را جهت پیگیری‌های بعدی دریافت کند.
    معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد هرمزگان گفت: این خدمات شامل تعميرات و بازسازي جزئي مسکن، خريد مسکن، احداث مسکن، بهسازي، انشعاب، تسهيلات شهرداري، بهداشت و درمان، پوشش خدمات (بیمه درمانی)، پوشش بيماري، کمک‌هزینه درماني، صدور کارت درماني، مشاوره تحصيلي، مشاوره روانشناسي، مشاوره ازدواج، مشاوره امور خانواده، خدمات نظام‌وظیفه، تسهيلات کمک‌هزینه امور رفاهي، تسهيلات مهاجرت به روستا، جهيزيه نوعروس، جهيزيه ازدواج مجدد بانوان، کمک‌هزینه پسران، پوشش خدمات دانش‌آموزی، دانشجويي و نخبگي، وام دانشجویی و درخواست عمومي اشتغال است.
    این مقام مسئول یادآور شد: در استان هرمزگان حدود ۹۱ هزار خانواده نیازمند تحت حمایت کمیته امداد هستند که از خدمات حمایت این نهاد بهره مند می‌باشند.
    انتهای پیام/