ارائه خدمات پزشکی به 150 مددجوی حاجی آبادی در بخش احمدی
+ پ -
ارائه خدمات پزشکی به ۱۵۰ مددجوی حاجی آبادی در بخش احمدی

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) حاجی‌آباد از بهره‌مندی بیش از ۱۵۰ نفر از مددجویان و نیازمندان از خدمات پزشکی و داروی رایگان در منطقه محروم احمدی از توابع این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛مسیح‌الله مرادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پیارم حاجی‌آباد، اظهار داشت: منطقه دوردست و صعب‌العبور بخش احمدی از توابع این شهرستان که به‌دلیل محرومیت شدید از آن به بشاگرد دوم یاد می‌کنند، نیازمند توجه بیشتر مسؤولان و متولیان امر است.

وی به خدمات این نهاد اشاره کرد و افزود: این نهاد برای دستگیری از محرومان جامعه و بیمارانی که توان درمان ندارند و همچنین ارتقای سطح جسمی مددجویان تحت پوشش و نیازمندان، هرساله با هماهنگی شبکه بهداشت و درمان اقدام به اعزام پزشک می‌کند و آنان می‌توانند به صورت رایگان از خدمات پزشکی بهره‌مند شوند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) حاجی‌آباد بیان کرد: در همین راستا یک اکیپ پزشکی متشکل از دندانپزشک، متخصص داخلی و پزشک عمومی با حضور در بخش احمدی به مدت یک روز در این منطقه حضور یافتند و به بیش از ۱۵۰ نفر از مددجویان و نیازمندان این بخش به‌صورت ویزیت و داروی رایگان خدمات پزشکی ارائه کردند.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff