ارائه خدمات به یک هزار و 841 نفر روز مسافر نوروزی در هرمزگان/ یک هزار و 574 نفر خدمات سرپایی هلال احمر دریافت کردند
+ پ -
ارائه خدمات به یک هزار و ۸۴۱ نفر روز مسافر نوروزی در هرمزگان/ یک هزار و ۵۷۴ نفر خدمات سرپایی هلال احمر دریافت کردند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان گفت: در طرح امداد و نجات نوروزی۹۴ در جاده های استان به یک هزار و ۸۴۱ نفر روز نجات خدمات ارائه شد.

علی اعمی،مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمزگفت: جمعیت هلال احمرهرمزگان در قالب ۲ طرح امداد، نجات نوروزی و ایمنی ، سلامت مسافرین در ایام نوروز خدمات ارائه داده است.

وی با بیان اینکه طرح امداد و نجات از ۲۵ اسفند سال گذشته آغاز و تا ۱۵ فروردین ادامه دارد، افزود: در این مدت ۲۵۲ مورد خدمات امدادی برای ۱۳ هزار و ۵۸۲ نفر در سطح استان ارائه شده است.

اعمی اظهار کرد:یک هزار و ۷۰۹ نفر در حوادث جاده ایی و دریایی در استان دچار حادثه شدند که یک هزار و ۵۷۴ نفر خدمات سرپایی دریافت کردند و ۸۴ نفر نیز توسط نیروهای جمعیت هلال احمر به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

وی تصریح کرد: در طرح امداد و نجات نوروزی توسط ۳۰۸ تیم امداد وعملیات در جاده های استان به یک هزار و ۸۴۱ نفر روز نجات خدمات ارائه شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان یادآور شد: مدیریت پشتیبانی و خدمات رسانی تیم های امدادی را۸۰ نفر از پرسنل سازمان جمعیت هلال احمر انجام دادند.

وی با اشاره به طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی گفت:تا روز ۱۴ فروردین ۷۵ هزار و ۴۶۹ نفر از مسافران استان توسط ۶۵۰ نفر عضو جمعیت هلال احمر خدمات دریافت کردند و ۱۲هزار و ۶۹ نفر تست فشار خون و قند خون انجام دادند.

اعمی خاطر نشان کرد: در مدت اجرای طرح نوروزی  ۱۸ هزار و ۴۶۳ برگ نقشه و محصولات فرهنگی برای آموزش مسافران استان ارائه شده است.

 

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff