ارائه تسهیلات به 76 پروژه اقتصاد مقاومتی در بندرلنگه
+ پ -
ارائه تسهیلات به ۷۶ پروژه اقتصاد مقاومتی در بندرلنگه
مسئول بسیج سازندگی بندرلنگه عنوان کرد:

ارائه تسهیلات به ۷۶ پروژه اقتصاد مقاومتی در بندرلنگه

مسئول بسیج سازندگی بندرلنگه گفت: ۷۶ پروژه اقتصاد مقاومتی با اعتبار ۷۵۰ میلیون تومان مورد حمایت و شامل تسهیلات بسیج سازندگی بندرلنگه قرار گرفتند.

 

به گزارش شبکه  اطلاع‌رسانی هرمز، عبدالنبی صحرانورد مسئول بسیج سازندگی بندرلنگه با اشاره به برنامه‌های هفته بسیج سازندگی در این شهرستان اظهار کرد: ویزیت رایگان مردم در روستاهای خرابه و میچائیل از جمله برنامه‌های هفته بسیج سازندگی بود.
وی با اشاره به برگزاری نشست خبری با حضور نمایندگان رسانه‌های بندرلنگه گفت: در طول هفته بسیج سازندگی بازدید از طرح‌های اقصتاد مقاومتی را در دستور کار خود قرار دادیم.
مسئول بسیج سازندگی بندرلنگه با بیان اینکه با اشاره به حضوردر نمازجمعه،  افزود: جهادگران و کارکنان بسیج سازندگی بندرلنگه در نمازجمعه هفته بسیج سازندگی حضور پرشور و دشمن‌شکن داشتند.
وی با اشاره به طرح‌های اقتصاد مقاومتی در سال ۹۳ تصریح کرد: ۷۶ پروژه اقتصاد مقاومتی با اعتبار ۷۵۰ میلیون تومان مورد حمایت و شامل تسهیلات بسیج سازندگی بندرلنگه قرار گرفتند.
صحرانورد با اشاره به پیش‌بینی‌های انجام شده برای تسهیلات پروژه‌های اقتصاد مقاومتی در سال ۹۴ خاطر نشان کرد: ۱۲۰پروژه اقتصاد مقاومتی با اعتبار یک میلیارد تومان برای سال ۹۴ پیش‌بینی شده است.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff