اداره ثبت اسناد پارسیان تا یک سال آینده راه اندازی می‌شود
+ پ -
اداره ثبت اسناد پارسیان تا یک سال آینده راه اندازی می‌شود

مدیر کل ثبت و اسناد استان هرمزگان از راه اندازی قریب الوقوع اداره ثبت و اسناد رسمی ظرف مدت یک سال در شهرستان پارسیان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر ، سید مهدی هاشمی مدیر کل ثبت اسناد استان هرمزگان  در دیدار از دادگستری پارسیان گفت: استقرار ثبت اسناد در شهرستان منوط به ایجاد ساختار لازم است که یکی از مشکلات عدم توفیق در این زمینه تعریف نشدن ساختار تشکیلاتی برای اداره ثبت اسناد در پارسیان است.

 

 

وی افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته ساختار تشکیلاتی ثبت اسناد پارسیان توسط دولت تصویب شد و چارت سازمانی آن پیگیری شد که در آینده‌ای نزدیک آگهی استخدام صادر خواهد شد.

 

 

مدیر کل اسناد استان تصریح کرد: با توجه به پیچیدگی‌هایی که در نوع فعالیت اداره ثبت و اسناد وجود دارد ساختمانی که برای انجام فعالیت این اداره در شهرستان نیاز هست، باید تملیکی باشد و با توجه به اینکه پرونده‌های ورودی زایشی و هر روز افزایش پیدا می‌کند باید ساختمان تملیکی باشد.

 

 

هاشمی ادامه داد: در همین راستا اقداماتی انجام شده و ساختمان اداره ثبت اسناد پارسیان مراحل مناقصه آن برگزار شده و به زودی عملیات اجرایی این پروژه آغاز می‌شود.

 

مدیر کل اسناد هرمزگان اضافه کرد: تا قبل از استقرار اداره ثبت مردم از ظرفیت بنیاد مسکن استفاده کنند که در خصوص شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر مصوبه‌ای وجود دارد که باید از آن استفاده شود و مردم نسبت به تشکیل پرونده و ثبت املاک خود اقدام کنند.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff