اخلاق اسلامی مهم ترین ملاک برای یک نماینده است
+ پ -
اخلاق اسلامی مهم ترین ملاک برای یک نماینده است
گفتگو/مدیر کل سازمان تبلیغات هرمزگان:

اخلاق اسلامی مهم ترین ملاک برای یک نماینده است

مدیرکل تبلغات اسلامی استان هرمزگان گفت:اخلاق اسلامی مهم ترین ملاک برای یک نماینده خوب است و اگر اخلاق خوب اسلامی نداشته باشند توانایی دفاع از ارزش های دینی و اسلامی در دوره نمایندگی را ندارد.

سید شکرالله زندوی ، مدیر کل تبلیغات اسلامی  استان هرمزگان در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به نزدیک بودن انتخابات گفت: سازمان تبلبغات برای امور تبلیغاتی داوطلبان انتخابات نقشی ندارد و این نقش در دست فرمانداری ها و سازمان اطلاع رسانی است.

وی افزود:نقش ما برای تبلیغات و اطلاع رسانی مردم برای حضور گسترده بیان معیارها و ارزش ها نمایندگان است .

مدیر کل تبلیغات اسلامی اظهار کرد:یک نماینده خوب باید ملاک های از جمله قبول اصل نظام جمهوری اسلامی و نه تنها ولایت فقیه باید سید علی خامنه ای را قبول و اعتقاد داشته باشد.

زندوی تصریح کرد: پایبندی به ارزش های دینی و وعده های باید داده شوند که عملی شود و اگر مردم ببینند که با توجه به بعضی از وعده های داوطلبان اعتماد  مردم را از بین می برند .

وی افزود:نمایندگان باید ظرفیت های اقتصادی را در نظر بگیرند و گاهی تعدادی از افراد به روستاها می روند و با وعده های که شاید امکان آن را ندارند می دهند که این وعده ها خلاف دین است و باید رعایت کنند.

مدیر کل تبلغات اسلامی تاکید کرد:باید به بعضی از ریخت و پاش های که برخی از افراد انجام می دهند توجه و بررسی شود که این مبالغ از کجا دریافت می شود با توجه به اینکه این ریخت و پاش اگر از افرادی ساپورت می شود نباید صورت پذیرد به دلیل اینکه همین افراد در آینده از نمایندگان توقعات بسیاری را خواهند داشت.

زندوی خاطر نشان کرد: اخلاق اسلامی یکی از مهم ترین ملاک برای یک نماینده خوب است و اگر  اخلاق  خوب اسلامی نداشته باشند توانایی دفاع از ارزش های دینی و اسلامی در دوره نمایندگی را ندارد.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff