اخلاص و آرامش ویژگی بارز اعضای هلال احمر است
+ پ -
اخلاص و آرامش ویژگی بارز اعضای هلال احمر است

امام جمعه رودان در دیدار با کارکنان جمعیت هلال احمر، اخلاص و آرامش را از ویژگی های بارز اعضای هلال احمر و داوطلبان این تشکل مردمی برشمرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از رودان نیوز، در چهارمین روز از هفته هلال احمر، پرسنل جمعیت هلال احمر شهرستان رودان با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.

حجت الاسلام سیدمهدی تاجزاد امام جمعه رودان ضمن تبریک هفته هلال احمر، از تلاش های شبانه روزی پرسنل و داوطلبان این جمعیت تقدیر کرد و گفت: اعضا و کارکنان هلال احمر، نیروهای معتقد و مخلصی هستند که بدون هیچ گونه توقع در سخت ترین شرایط فعالیت می کنند و می توان گفت کارهایی که انجام می دهند کارهای خدایی است چون برای رفاه و نجات دیگران تلاش می کنند.

تاجزاد، سه ویژگی مهم را برای داوطلبان و امدادگران جمعیت هلال احمر برشمرد و تصریح کرد: «تقویت آمادگی جسمانی»،  «اطلاعات و معلومات بالا» و «آرامش و انتقال آن به جامعه» از جمله ویژگی های مهمی است که اگر توأمان در یک امدادگر وجود داشته باشد، بی شک موفقیت را رقم خواهد زد.

امام جمعه رودان، اخلاص و آرامش را ویژگی بارز داوطلبان و پرسنل هلال احمر عنوان و خاطرنشان کرد: داوطلبان و پرسنل هلال احمر دارای اخلاص و آرامش خاصی هستند که این آرامش نشأت گرفته از رابطه قوی با پروردگار است.

نادر محمودی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان رودان نیز در این دیدار، گزارشی از اهم فعالیت های هلال احمر شهرستان رودان در سال ۹۳ را ارئه کرد.

IMG_5486 IMG_5495 IMG_5496 IMG_54781

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff