اختلال سایت ثبت نام بن کارت دانشجویان رفع شد
+ پ -

پس از چند ساعت اختلال در سایت ثبت نام بن کارت دانشجویی نمایشگاه کتاب، مشکل عدم دسترسی برطرف شد و دانشجویان می توانند ثبت نام را آغاز کنند.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، بنا بر اعلام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار بود از عصر امروز و ساعت ۱۴ پایگاه ثبت نام بن کارت‌های دانشجویان و طلاب برای نمایشگاه بین المللی کتاب تهران آغاز به کار کرده و فعال شود، اما ابتدا اعلام شد با یک ساعت تاخیر و از ساعت ۱۵ سایت راه اندازی می شود ولی با گذشت چند ساعت هم، این سایت فعال نشد و دانشجویان با تماس های مکرر خواهان پیگیری این موضوع بودند.

بر اساس این گزارش، مسئولان نمایشگاه کتاب هم در پاسخ از ساماندهی و بارگذاری سرور سایت http://bon.tibf.ir خبرداده و عنوان کردند که دانشجویان کمی تامل کنند و بعد با آرامش ثبت نام کنند.

پس از سه ساعت از زمان اعلامی در حال حاضر این سایت آماده ثبت نام از دانشجویان است.

اختلال در سایت ثبت نام بن کارت دانشجویی مسبوق به سابقه است و در سال‌های گذشته نیز در روزهای اول این اختلال مشاهده می‌شد.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران برای هر دانشجو و طلبه ۴۰ هزار تومان در نظر گرفته است که این مبلغ نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد افزایش داشته است. همچنین به مانند دوره‌ها گذشته، دانشجویان و طلاب متقاضی نیز ۴۰ هزار تومان به حساب واریز می‌کنند و بن کارت الکترونیک ۸۰ هزار تومانی دریافت می‌کنند.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff