اختلاف دو مسئول در استان مانع رسیدن آب به روستائیان جاسک
+ پ -
اختلاف دو مسئول در استان مانع رسیدن آب به روستائیان جاسک

امام جمعه جاسک در تودیع و معارفه معاونین فرماندار جاسک گفت: وجود اختلاف دو مسئول استانی مانع رسیدن به چندین روستای جاسک شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  مکران نیوز در آیین معارفه معاونین فرماندار جاسک و بخشدار مرکزی جاسک حجه الاسلام محمد کاظم مناقبیان امام جمعه شهرستان جاسک با اظهار نگرانی گفت: متاسفانه وجود اختلاف بین دو مسئول استانی مانع رسیدن آب به روستا های اطراف شهر جاسک شده است که چرا مردم باید چوب اختلافات دو مسئول استانی را در جاسک بخورند.

حجه الاسلام مناقبیان بیان کرد: متاسفانه برخی از مسئولین که دغدغه ی معیشت مردم را ندارند مدیر مملکت شده اند و باید مدیران و مسئولین برای رفع مشکلات مردم از تمام ظرفیت ها استفاده  کنند.

امام جمعه جاسک اظهار داشت: امروز مردم روستا های جاسک کهنه و توابع بر اثر مصرف آب های آلوده بیمار و مریض می شوند حال کدام مسئول جواب بیماری زنان و کودکان جاسک کهنه را می دهد.

نماینده ولی فقیه در جاسک بیان کرد: دولت در ساختن سد جگین میلیارد ها تومان هزینه کرده است تا آب آشامیدنی مردم تامین شود که الان از این ظرفیت استفاده نمی شود .

حجه الاسلام مناقبیان افزود : امروز باید دعا کنیم که خداوند به برخی از مسئولین فهم درست بدهد که به چه دلیل اختلافات مسئولین نمی گذارند مشکلات مردم حل شود.

وی گفت: اگر مسئولین استانی ده روز با خانواده و بچه هایشان در این روستاها زندگی کنند آن وقت مشکلات مردم را درک خواهند کرد.

امام جمعه جاسک با اشاره به اینکه در عرض یک ماه سه زایمان در آمبولانس اتفاق افتاده است نگران کننده است گفت: اگر یکی از نوزادان فوت می شد کدام مسئول پاسخ می دادند.

انتهای پیام/ش

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff