اختلاف در کشورهای اسلامی خوش خدمتی به دشمنان اسلام است
+ پ -
اختلاف در کشورهای اسلامی خوش خدمتی به دشمنان اسلام است

امام جمعه اهل سنت شهر سیریک گفت: رمز موفقیت در اسلام پاکی و صداقت است و دین یعنی همه امور و شئونات زندگی انسان ها در راستای رضایت خداوند متعال قرار گرفتن است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ،شیخ عبدالعزیز افراز در خطبه های نماز جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک افزود: اگر در جامعه اسلامی همه اعضای آن اخلاص داشته باشند در آن جامعه هیچ گرفتاری ، گرسنگی و بدبختی وجود نخواهد داشت و جامعه یقینا رو به پیشرقت و تعالی خواهند رفت.
وی با بیان اینکه امروز متاسفانه در جامعه اسلامی ما بیشتر مردم دنبال تامین معیشت زندگی خود می باشند در صورتی که دنیا به فکر پیشرفت و ترقی است و ما از همه مسئولین خواستاریم با اهتمام و سعه صدر و تلاش بیشتر در راستای خدمت به مردم بویژه مردم شرق استان تلاش و کوششی وافر داشته باشند.
امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک گفت: اقدام رژیم آل سعود در به شهادت رساندن آیت الله شیخ نمر باقر المنر عالم برجسته جهان اسلام را به شدت محکوم می کنیم زیرا در اسلام و حکومت اسلامی این گونه حرکات شیطانی و اختلاف برانگیز ضمن برحذر داشتن به شدت محکوم است.
افراز خاطرنشان کرد: با توجه به در پیش بودن دو انتخابات مهم مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری همان گونه که رهبر فرزانه انقلاب اسلامی همه مردم و مسئولین را دعوت به وحدت همدلی و پرهیز از اختلاف و دو دسته می کند کاندیدها باید مدنظر داشته باشند سیاست زده نباشند تبلیغ کنند ولی علیه یکدیگر غیبت و تهمت نزنند زیرا سیاست وقتی در اختیار خدمت به مردم و جامعه باشد خوب و ارزشمند و در غیر اینصورت غلط و باطل است.
وی اظهار داشت: اختلاف در کشورهای اسلامی جز خوش خدمتی به دشمنان اسلام و در راس آنها رژیم غاصب و آدم کش صهیونیستی و امریکای جنایتکار نیست و امروز متاسفانه رژیم آل سعود با حاکمان جوان و بی تدبیری بیشترین اختلاف و دو دستگی در جهان اسلام بوجود آوردند که همه اینها قطعا به ضرر آنها و مردم مسلمان عربستان و دیگر ملت های مسلمان است.
امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک ابراز داشت: امروز دریا یکی از نعمت هایی است که خداوند متعال به مردم هرمزگان و شهرستان سیریک عطا فرموده و رزق و روزی این مردم از این نعمت بی کران الهی تامین می شود و وظیفه همه می باشد تا در حراست و حفاظت آن کوشا باشند.
وی در ادامه بیان کرد: چرا وقتی دریا یکی از راههای مهم امرار و معاش زندگی مردم است مسئولین شیلات و متولیان آن در بی تدبیری بدون درنظر گرفتن حق و حقوق مردم نسبت به آن بی تفاوت اند و با واگذاری آن به کشتی های غول پیکر نسل همه آبزیان دریایی را در معرض انقراض قرار می دهند و حق مردم را پایمال می کنند.
انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff