احداث 5 بیمارستان در کشور توسط قرارگاه خاتم‌الانبیا/ اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام در اولویت
+ پ -

معاون پشتیبانی قرارگاه خاتم‌الانبیا گفت: در حال حاضر پنج بیمارستان در کشور با قراردادی که با وزارت بهداشت داریم در حال احداث است و تلاش داریم بیمارستان‌ها را به اتمام برسانیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، محمد صالحی ظهر امروز در مراسم عقد تفاهم‌نامه احداث بیمارستان ۱۵۴۰ تختخوابی تبریز از رویکرد قرارگاه خاتم‌الانبیا برای اتمام پروژه‌های ناتمام و جدید در کشور خبر داد.

معاون پشتیبانی قرارگاه خاتم‌الانبیا با بیان اینکه در حال حاضر نیازمند تزریق اعتبارات لازم برای ادامه پروژه‌ها هستیم، گفت: قرارگاه خاتم‌الانبیا به صورت جهادی در زمینه اتمام پروژه‌ها وارد شده و تلاش داریم تا مردم در کوتاه‌ترین زمان ممکن از پروژه‌های بهره‌برداری شده استفاده کنند.

وی بیان کرد: در حال حاضر در آذربایجان‌شرقی پروژه‌های مختلفی از جمله مس سونگون و طرح‌های آبرسانی با همکاری قرارگاه در حال اجرا است و مجموع پروژه‌های قرارگاه خاتم الانبیا در زمینه تامین و گسترش سلامت مردم به صورت مستقیم و غیرمستقیم است.

صالحی اضافه کرد: اگر جاده‌ها ایمن باشند و آب سالم به دست مردم برسد سلامت آنان تامین می‌شود و به صورت مستقیم نیز در زمینه ساخت بیمارستان‌ها وارد شده‌ایم.

وی با اشاره به قرارداد قرارگاه خاتم الانبیا و دانشگاه علوم پزشکی تصریح کرد: در حال حاضر ۵ بیمارستان در کشور با قراردادی که با وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی داریم در حال احداث است و تلاش داریم تا بیمارستان‌ها را به اتمام برسانیم و در این زمینه تلاش و همراهی مسئولان و نمایندگان مختلف نیاز اصلی است.

صالحی یادآور شد: بیمارستان جدیدی که در تبریز احداث می‌شود با بهترین کیفیت و نمای مناسب ساخته می‌شود و تلاش داریم تا در شان این شهر بیمارستان ساخته شود.

وی با اشاره به پروژه‌های قرارگاه خاتم الانبیا در نقاط مختلف کشور گفت: پل طبیعت در تهران در مدت یک سال ساخته شده و یکی از پروژه‌های نمونه کشوری است.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff