احداث ۱۰۰ واحد مسکونی برای نیازمندان جزیره هرمز

آران گفت: با توجه به وجود بافت فرسوده در جزیره هرمز و خدمت رسانی بیشتر به مردم، ۱۰۰ واحد مسکونی جدید برای نیازمندان جزیره در حال احداث است.

محمدرضا آران معاون اقتصادی، محرومیت زدایی و مردم یاری قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز اظهار کرد: با توجه به نیازهای پیش بینی شده در جزیره هرمز و خدمت رسانی بیشتر به مردم ساکن در این جزیره زیبا، تعداد ۱۰۰ واحد مسکونی در دست احداث می باشد.

معاون اقتصادی و محرومیت زدایی قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه در هرمزگان با بیان اینکه در سریع ترین زمان ممکن در حال احداث منازل مسکونی می باشیم افزود: از تعداد پروژه های مذکور تا کنون توانسته ایم تعداد ۴۰ واحد مسکونی را تا مرحله سقف آماده کنیم که این تعداد تا پایان فروردین ماه به بهره برداری خواهد رسید.

وی همچنین از پیشرفت ۷۰ درصدی ۶۰ واحد دیگر خبر داد و تصریح کرد: این تعداد از منازل نیز تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری تکمیل و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

آران با اشاره به  دیگر فعالیت های این معاونت در سطح استان هرمزگان، ادامه داد: مشکل آب شرب ۱۰ روستای شهرستان بشاگرد در دست پیگیری می باشد که تاکنون مراحل کانال کشی، لوله گذاری و مرمت شبکه های فرسوده انجام شده است.

معاون اقتصادی و محرومیت زدایی قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه در هرمزگان اضافه کرد: تاکنون تعداد ۲۵۰ واحد منزل محرومین نیز در سطح استان هرمزگان مورد مرمت، بازسازی و ایزوگام سقف قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه ۳۰۰ چشمه سرویس بهداشتی در شهرستان های رودان، میناب و بندرعباس ویژه منازل محرومین ایجاد کرده ایم گفت: روند پروژه های عمرانی و محرومیت زدایی در مناطق محروم استان هرمزگان ادامه می یابد.

مسئول معاونت اقتصادی، محرومیت زدایی و مردم یاری قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه از اهداء ۱۰۰ کارت هدیه در ایام نوروز به افراد نیازمند در این استان خبر داد و اظهار کرد: مجموع ارزش کارت هدیه های اهدایی ۳۰۰ میلیون ریال می باشد.

آران  از پخت ۵۰ هزار پرس غذای گرم به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان خبر داد و خاطرنشان کرد: این تعداد  از غذای گرم پس از پخت، بین نیازمندان در سطح استان هرمزگان توزیع می شود.

انتهای پیام/