احتمال تمدید ۲ روزه مذاکرات/ ارائه راه حل‌های خلاقانه توسط دیپلمات‌ها در وین
+ پ -
احتمال تمدید ۲ روزه مذاکرات/ ارائه راه حل‌های خلاقانه توسط دیپلمات‌ها در وین

منابع رسانه‌ای از احتمال تمدید ۲ روزه مذاکرات و همچنین ارائه راه حل‌های خلاقانه برای عبور از اختلافات فی‌مابین خبر می‌دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز  به نقل از فارس، منابع رسانه ای از وین خبر می‌دهند که دیپلمات‌ها خواستار تمدید بیشتر مذاکرات نیستند ولی دستکم دو روزه زمان بیش از موعد مقرر شده به عنوان ضرب الاجل توافق برای ادامه رایزنی‌ها نیاز دارند.

در همین زمینه دیپلمات‌های غربی به خبرنگار المانیتور گفته‌اند که در نشست فردا همه وزرای خارجه(وزرای خارجه چین و روسیه) حضور ندارند و بجای آنها معاونینشان در نشست ایران و ۵+۱ حضور دارند.

این خبرنگار با اشاره به اینکه مذاکرات به شکلی جدی ادامه دارد و همچنان اختلافاتی وجود دارد تصریح کرده که با وجود اختلافات راه‌حل های خلاقانه‌ای برای برون رفت از بن بست ارائه شده است.

هشتمین دور رایزنی‌های هسته‌ای در راستای نگارش پیش نویس برنامه جامع اقدام مشترک از روز چهارشنبه ۲۷ خرداد ماه در سطح معاونان در شهر وین در جریان است و معاونان ظریف و اعضای هیأت کارشناسی ایران در وین حضور داشتند.

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران ظهر شنبه به منظور شرکت در مذاکرات جاری هسته‌ای وارد وین محل برگزاری این مذاکرات شد. جان کری وزیر خارجه آمریکا نیز جمعه شب وارد وین شده بود.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff