احترام به امام بهره مندی از اخلاق،عرفان و سیاست امام است

+ پ -
احترام به امام بهره مندی از اخلاق،عرفان و سیاست امام است

فرماندار سیریک افزود:اگر همه ما می خواهیم در راه انقلاب حرکت کنیم باید معنویت و سیاست امام را ادامه دهیم و از عرفان، اخلاق و سیاست امام برای ادامه راه ایشان الهام بگیریم تا راه موفقیت و رسیدن به سعادت داشته باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ،مراسم گرامیداشت قیام خونین ۱۵ خردادماه در شهرستان سیریک با شرکت مردم و مسئولین با  اجرای برنامه های سخنرانی، مدیحه سرایی و عزاداری برای شهداء ، شهدای اسلام و انقلاب در مسجد صاحب الزمان (عج) شهر سیریک و حسینیه سیدالشهداء (ع)  شهر بندر کوهستک برگزار شد.

سعیدالله مبارکی فرماندار شهرستان سیریک در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۱۵ خرداد گفت:خون های شهداء بوده که انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی را در برابر همه گزندهای دشمنان بیمه کرده و اگر در ۱۵ خرداد ماه سال ۱۳۴۲ آن حادثه غم انگیز  توسط رژیم طاغوت رخ نمی داد جرقه نابودی رژیم شاه اتفاق نمی افتاد.

 

مبارکی اظهار داشت:خیلی وقت ها حوادث ناگوار و فدا شدن یکی سری افراد ارزشمند باعث نجات راه ، آرمان و انقلاب می شود و با فدا شدن آنها آگاهی و تفکر انقلابی در مردم فراگیر می شود و زمینه بروز و ایجاد انقلاب در یک جامعه را فراهم می سازد.

 

وی افزود: شهدای قیام خونین ۱۵ خردادماه همه از جوانان پرشوری این مرز و بوم بودند که با شنیدن ندای حق لبیک گفتند و برای اسلام و بنام اسلام وارد میدان شدند و جان خویش را فدا تا خون پاکشان انقلاب اسلامی را پایه‌ریزی و تشکیل دهد.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک ابراز کرد: اهمیت قیام ۱۵ خرداد آن‌قدر زیاد است که حضرت امام خمینی (ره) این روز را یوم الله نامیدند و خون شهدای قیام ۱۵ خرداد را بیمه کننده انقلاب و تضمین حیات شکوهمند نظام اسلامی برشمردند.

 

مبارکی یادآور شد: قیام ۱۵ خرداد برای همه ثابت کرد که اگر ملتی با حفظ وحدت بر حول محور ولایت با ایمان‌های راسخ و عزمی استوار قیام و به پا خیزند می‌توانند بر هر نظامی ظالم و ستمگر و حتی حکومتی ابرقدرت  با همه تجهیزات نظامی و پشتوانه های خارجی  پیروز شود و  همانند ریختن آب  همه اقتدار و هیمنه آنان را در هم بشکنند و شکست دهند.

 

این مسئول خاطرنشان کرد: امام با ایمان و توکل بر قدرت الهی و ایجاد وحدت و همدلی و بیداری ملت با اراده قوی به منظور مقابله با استبداد و زورگویی توانست  پرچم آزادی خواهی و عدالت  را به اهنزاز و سایه حکومت نظام استبدادی  را از ایران اسلامی برچیده کند.

 

فرماندار شهرستان سیریک اضافه کرد: اگر همه ما می خواهیم در راه انقلاب  حرکت کنیم باید معنویت و سیاست امام را ادامه دهیم  و از عرفان، اخلاق و سیاست امام برای  ادامه راه ایشان الهام بگیریم تا راه موفقیت و رسیدن به سعادت داشته باشیم.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff