اجلاس سراسری نماز فرصتی برای هم اندیشی مذهبی و فرهنگی

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ منصور سرگزی، معاون فرهنگی آموزشی پژوهشی ستاد اقامه نماز کشور  بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران استان هرمزگان حاضر شد و در خصوص بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز اظهار کرد: این اجلاس از اهمیت زیادی برخوردار است و اهمیت آن از آن رو است که به فرضیه الهی نماز می پردازد.

دبیر اجلاس سراسری نماز ادامه داد: این اجلاس همه ساله مورد لطف مقام معظم رهبری قرار می گیرد و پیامی از ایشان به اجلاس ارسال می گردد.

سرگزی با اشاره به حضور ریاست جمهوری و وزرای دولت در این اجلاس، تصریح کرد: همه وزرا در این اجلاس حضور خواهند داشت و آقای روحانی رئیس جمهوری، آقای

آذری جهرمی وزیر ارتباطات، آقای صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و آقای بطحایی وزیر آموزش پرورش از سخنرانان این مراسم خواهند بود.

وی با تاکید بر نقش موثر اصحاب رسانه و رسالت آنان، بیان کرد: خبرنگاران با اطلاع رسانی این اجلاس معنوی نقش بالا و والایی در افزایش سطح کیفی زندگی مردم ایفا می کنند.

معاون فرهنگی آموزشی پژوهشی ستاد اقامه نماز کشور با بیان اینکه این اجلاس برای همه کشور اهمیت دارد، گفت: صحنه انعکاس اخبار اجلاس نماز تنها استان هرمزگان نخواهد بود و شما باید صدایتان را به گوش تمام مردم ایران برسانید.

سرگزی خاطرنشان کرد: با حضور شخصیت های برجسته علمی و دینی این محفل مکان مناسبی برای گفتمان و هم اندیشی خواهد بود.

انتهای پیام/