اجرای 25برنامه ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی در پارسیان
+ پ -
اجرای ۲۵برنامه ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی در پارسیان

رئیس اداره ورزش وجوانان پارسیان از اجرای ۲۵ برنامه به مناسبت هفته تربیت بدنی در شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛قنبرزادگان رئیس اداره ورزش وجوانان پارسیان در نشست خبری با خبرنگاران با تشریح برنامه های هفته تربیت بدنی اظهار کرد: به همین مناسبت ۲۵ عنوان برنامه در سطح شهرستان اجرا می شود.

قنبرزادگان با اشاره به اینکه هفته تربیت بدنی فرصت مناسبی برای توسعه ورزش در شهرستان پارسیان است،گفت:همه برای ایجاد زمینه های پیشرفت ورزشکاران باید گام برداریم .

وی از برگزاری مسابقات ورزشی در شهرستان خبرداد وگفت:مسابقات والیبال چند جانبه،مسابقات بومی محلی،مسابقات تنیس روی میز در بخش آقایان وبانوان،شتای آزاد در آبهای خلیج فارس ،همایش ورزش های آبی ونشست با پیشکسوتان از جمله این برنامه ها می باشد.

رئیس اداره ورزش وجوانان پارسیان به برگزاری همایش بزرگ دوچرخه سواری اشاره کرد وافزود:با توجه به اینکه هیئت دوچرخه سواری شهرستان به تازگی ساماندهی شده است،همه مسابقات دوچرخه سواری در شهرستان زیرنظر این هیئت اداره خواهد شد.

وی اعتبارات اداره ورزش را را در دوبخش تملک ودارایی استان وماده ۱۸۰عنوان کرد وخاطرنشان کرد:بیش از ۱میلیارد و ۲۴۷ میلیون تومان برای برای احداث وتکمیل طرح های ورزی اختصاص می یابد که تکمیل ۴ سالن ورزشی در روستاهای بوچیر،حمیران،کتاردان وسروباش از مهم ترین آنها می باشد.

قنبرزادگان تصریح کرد:اگر بتوانیم اماکن و امکانات ورزشی متناسب با نیاز ورزشکاران را همزمان در شهرستان توسعه و فراهم کنیم دیگر جوانان و نوجوانان وقتشان به بطالت نمی گذرد و با پرکردن اوقات فراغت آنان در میادین ورزشی فرصت مناسبی برای رشد آنان مهیا کرده ایم.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff