اجرای نمایش قدرت مردم هرمزگان در برابر استکبار جهانی+ تصاویر
+ پ -
اجرای نمایش قدرت مردم هرمزگان در برابر استکبار جهانی+ تصاویر

رزمایش گردان های الی بین المقدس هرمزگان در منطقه قلعه قاضی در زمینی به وسعت ۱۵ هکتار و در سه محور شهید عبدالحمید سالاری، شهید قلی پور و شهید ستار محمودی در حال اجرا می باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ رزمایش گردان های الی بین المقدس هرمزگان با نام شهدای مدافع حرم استان در منطقه قلعه قاضی و در زمینی به وسعت ۱۵ هکتار و در سه محور شهید عبدالحمید سالاری، شهید قلی پور و شهید ستار محمودی در حال اجرا می باشد.

این رزمایش به مدت دو روز ۱۸ و ۱۹ آذرماه با حضور گردانهای الی بیت المقدس نواحی سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان برگزار می گردد اما  نواحی کیش ؛بوموسی و بشاگرد بطور مستقل برنامه رزمایش را در شهرستان خودشان برگزار می کنند.

 برنامه های اجرا شده در روز اول این رزمایش شامل تمرینات ضد اغتشاش، تصرف نیروی دشمن فرضی و رزم شب بود و  برنامه روز دوم که با حضور مسئولین استانی و کشوری و گرونهای شرکت کننده در این رزمایش می باشد، با نمایش اقتدار در صبگاه مشترک آغاز شد و انفجار،امداد و نجات در شهرک های فرضی از سایر برنامه های روز دوم این رزمایش هستند.

 بالا بردن توانایی جسمی وتقویت روحیه دینی در بین نیروها، ایجاد آمادگی لازم در بین نیروها و آموزش تاکتیک ها و تکنیک های در مقابل تهدیدات دشمن از اهداف برگزاری این رزمایش می باشد.

از مهمترین پیام های این رزمایش این است که همه مردم استان هرمزگان و کشور ایران بسیج هستند و این تعداد گردان به نمایندگی از تمام مردم شریف استان هرمزگان در این رزمایش حضور دارند و همچنین نمایش قدرتی است در مقابل با استکبار جهانی تا کسی جرئت حمله به این کشور را نداشته باشد.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff