اجرای مرحله دوم توزیع سبد کالا در رودان
+ پ -
اجرای مرحله دوم توزیع سبد کالا در رودان

فرماندار رودان گفت: مرحله دوم توزیع سبد کلالا در قالب طرح حمایت غذایی گروه مستمری بگیران کمیته امداد و بهزیستی از ۱۷ بهمن ماه در سطح شهرستان آغاز می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از رودان نیوز؛ احمد محمودی فرماندار شهرستان رودان در جلسه هماهنگی دستگاه‌های متولی طرح حمایت غذایی شهرستان، از اجرای مرحله دوم توزیع سبد کالا در رودان خبر داد و گفت: مرحله دوم توزیع سبد کالا در قالب طرح حمایت غذایی گروه مستمری بگیران کمیته امداد و بهزیستی، از ۱۷ بهمن ماه در سطح شهرستان آغاز می‌شود.

وی افزود: این طرح در گذشته در سطح شهرستان به خوبی انجام شده است و در حال حاضر نیز تلاش شود تا به روشی مناسب، اقلام مورد نظر توزیع شود.

فرماندار رودان افزود: یکی از سیاست‌های و برنامه‌های دولت، فقر زدایی در سطح جامعه و توزیع مناسب و عادلانه امکانات در بین تمامی اقشار جامعه است.

محمودی ادامه داد: اجرای این طرح حمایت غذایی نیز در چارچوب سیاست دولت قرار دارد و با مشارکت و همکاری ادارات کار، رفاه و تعاونی اجتماعی، تعاونی روستایی، صنعت، معدن و تجارت، بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی ( ره) در سطح شهرستان اجرایی می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این بسته حمایتی شامل اقلام مرغ، برنج و کنسرو است.

انتهای خیر/پ

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff