اجرای قانون در هرمزگان بوی تبعیض و تحقیر می دهد
+ پ -
اجرای قانون در هرمزگان بوی تبعیض و تحقیر می دهد

عضو شورای شهر بندرعباس اظهار کرد:هر جای کشور قانون به نفع مردم است اما در هرمزگان عده ای صاحبان زور، مال و تذویر نفوذ کرده اند و قانون را به نوعی تفسیر می کنند که باعث تحقیر مردم هرمزگان در حوزه های مختلف می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ کیانوش جهانبخش عضو شورای شهربندرعباس گفت: دیروز با مصلحت اندیشی و عافیت طلبی بزرگان استان در زمان خود حقوق مردم پایمال می شد و حقی گرفته می شد، امروز نسل بیدار و هوشیار هرمزگان و نمایندگان فعلی این اجازه را نخواهیم داد که با استفاده از قدرت و عبور از قانون با تفسیر شخصی منافع مردم هرمزگان را پایمال کنند و این شرمساری را در مردم ایجاد کنند.

وی با بیان اینکه تأکید ما بر قانون گرایی و حفظ وحدت ملی است،تصریح کرد: خواسته ای جز عمل به قانون نداریم لذا چرا اجرای قانون در هرمزگان بوی تبعیض و تحقیر می دهد؟ هر جای کشور قانون به نفع مردم است اما در هرمزگان عده ای نفوذ می کنند، صاحبان زور، مال و تذویر اینجا خیمه می زنند و قانون را به نوعی تفسیر می کنند که باعث تحقیر مردم هرمزگان در حوزه های مختلف می شوند.

جهانبخش  با اشاره به اینکه نمایندگان کارگران زحمتکش و دلسوز مجموعه آلومینیوم  توقع به جایی دارند که نقش شوراها برجسته تر کنیم،افزود:شورا واکنش مثبت و موثری ارائه خواهد داد کما اینکه اظهار نظر همه ی همکاران در حوزه های مختلف موید این موضوع است و شوراهای استان برآمده از دل مردم استان هستند و در کنار مردم در هر جایی که احساس کنیم حقی تضییع می شود و یا تحقیری صورت می گیرد ورود جدی خواهیم داشت.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff