اجرای طرح یک روز با جوانان روستا در سیریک+تصاویر
+ پ -
اجرای طرح یک روز با جوانان روستا در سیریک+تصاویر

طرح یک روز با جوانان روستا در روستاهای شهرستان سیریک با همکاری و مشارکت مردم و همراهی دستگاههای فرهنگی بدون صرف و هزینه مالی به منظور ایجاد شور و نشاط و تقویت برنامه های فرهنگی و ایجاد انگیزه و نشاط در میان خانوادها در حال برگزاری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از خبرنگار آذینی ، این طرح در راستای ورود دستگاههای فرهنگی و نهادهای مردمی در روستاها با هدف افزایش برنامه های فرهنگی ورزشی، آموزشی، ساماندهی جوانان روستاها، بررسی ظرفیت ها و پتانسیل های حوزه جوانان در روستاها، همگانی کردن ورزش های گروهی در بین جوانان و خانواده ها ، تجلیل از جوانان فعال در بخش های مختلف، راه اندازی تشکل های مردم نهاد و ایجاد شور و نشاط اجتماعی میان مردم و توجه به آسیب های مخرب اجتماعی جامعه برگزار شد.

این طرح با همکاری و مشارکت فرمانداری شهرستان ، ورزش و جوانان ، هلال احمر ، شبکه بهداشت و درمان ،بسیج،کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و امور بانوان شهرستان حداقل هفته ای یک بار با هماهنگی با اعضای شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران در یک روستا برگزار می شود که مورد استقبال خوب بسیاری از جوانان و نوجوانان و خانواده واقع شده است.

در این طرح به ظرفیت های مختلف استعدادها ، توانمندی های نیروهای انسانی ، موقعیت روستا، افراد معتمد و سرشناس و مورد قبول مردم توجه می شود نقاط قوت ها و ضعف ها شناسایی می شود به مسئولین شهرستانی و استانی به منظور حمایت و پشتیبانی ارسال می شود.

از دیگر شاخصه های این طرح اجرا و برگزاری بازی های مختلف بومی و محلی ، همایش های پیاده روی ، بازی های فرهنگی هنری ، پرشس و پاسخ  با مردم، بررسی و پاسخ به درخواست ها و مشکلات جوانان و نوجوانان با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص ، راهنمایی جوانان و نوجوانان به حضور در بخش های فرهنگی ، هنری و اجتماعی است.

انتهای پیام/ق

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff