اجرای طرح گشت شبانه با هدف کنترل عوامل آسیب رسان در بندر شهید رجایی
+ پ -
اجرای طرح گشت شبانه با هدف کنترل عوامل آسیب رسان در بندر شهید رجایی

طرح گشت و بازرسی شبانه با ارتقای شاخص های HSE در بندر شهید رجایی برای نخستین بار در سطح بنادر کشور اجرایی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حمیدرضا محمد حسینی، معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان با بیان اینکه ارتقای شاخص های بهره وری،‌ کاهش هزینه ها و توسعه پایدار در بنادر تجاری بدون در نظر گرفتن شاخص های بهداشت ایمنی و محیط زیست میسر نخواهد بود، گفت:در سال های گذشته در بندر شهید رجایی تبدیل منابع به ثروت با ارتقای شاخص های HSE در دستور کار قرار گرفته است.

وی اظهار کرد: نیروی انسانی،‌ تجهیزات، محیط زیست،‌ تاسیسات بندری و غیره از جمله منابعی محسوب می شود که استفاده بهینه از هر کدام از این عوامل، بازدهی بالا،‌ کاهش هزینه ها و رقابت پذیری را برای بندر به دنبال خواهد داشت.

 

سید سلیمان موسوی، مدیر مرکز HSE بندر شهید رجایی با اشاره به  فرهنگ سازی و هم افزایی نیروها، استفاده از تمام ظرفیت ها به منظور کنترل عوامل آسیب رسان در محیط های کاری و ارتقاء سطح آموزش عمومی در سطح بندر به عنوان مهمترین اهداف اجراء گشت و بازرسی شبانه HSE دانست.

 

وی با بیان اینکه این طرح برای نخستین بار در سطح بنادر کشور اجرا شده است، تصریح کرد: بیش از ۴۰ نفر نیروی انسانی متخصص و ۷ دستگاه خودرو برای انجام گشت و بازرسی در این طرح مشارکت دارند.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff