اجرای طرح کمیته عدالت فرصت های شغلی در میناب

+ پ -
اجرای طرح کمیته عدالت فرصت های شغلی در میناب
رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی:

اجرای طرح کمیته عدالت فرصت های شغلی در میناب

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان میناب از اجرای طرح کمیته عدالت فرصت های شغلی برای اولین بار در این شهرستان خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ فیروزه میرابی رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان میناب در گفتگو با میناب جنوب با بیان اینکه این طرح برای اولین بار  بعنوان یک پایلوت در میناب برگزار می شود گفت: از حضور فعال اعضا به جهت همراهی در تشکیل کیمته عدالت در فرصت های شغلی تقدیر می شود.

 

 

 

وی اظهار کرد: کمیته عدالت در فرصت های شغلی یک کمیته فرعی و تخصصی و از زیر شاخه های برنامه های ۱۲ گانه اقتصاد مقاومتی عدالت اقتصادی و اجتماعی است که برای اولین بار در شهرستان میناب به اجرا گذشاته خواهد شد.

 

 

 

میرابی هدف از اجرای این طرح را بررسی توزیع اشتغال در شهرستان به تفکیک جنسیت و منطقه،سطح سواد عنوان کرد و افزود: سهم تسهیلات اشتغالزا شهرستان نسبت به استان و همچنین اشتغال ایجاد شده و سهم معلولین از اشتغال را تهیه و به دبیرخانه کمیته ارائه می شود.

 

 

 

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان میناب جدیدت و پشتکار را یکی از شاخصه های رسیدن به هدف برای فراهم شدن زمینه اشتغال در شهرستان برشمرد و گفت: همراهی و اقدام و عمل به موقع زمینه تحقق اشتغال پویا را در این شهرستان ممکن می سازد.

 

 

 

یادآور می شود؛ اولین جلسه کمیته عدالت در فرصت های شغلی شهرستان با حضور معاون فرماندارویژه میناب،رییس تعاون کار و رفاه اجتماعی میناب و اعضای کمیته در سالن جلسات فرمانداری شهرستان میناب برگزار شد.

 

 

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff