اجرای طرح کشیک شبانه تاکسیرانان در سطح شهر/نظارت بازرسان ناوگان حمل و نقل عمومی افزایش می‌یابد

اخلاقی از اجرای طرح کشیک شبانه تاکسیرانان در این شهر خبر داد و گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته، تاکنون ۸۰ تاکسی به صورت کشیک شبانه در خطوط مختلف فعالیت دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حسین اخلاقی در این ارتباط اظهار کرد: در راستای خدمات رسانی بهتر و مطلوب تر به شهروندان، تمهیدات لازم به منظور کشیک شبانه تاکسیرانان در دستورکار سازمان قرار گرفته است.

وی با اشاره به وضعیت محدودیت ها و ممنوعیت تردد برای شهروندان در سطح شهر در راستای اجرایی کردن مصوبات ستاد شهرستانی و استانی کرونا، افزود: تاکسیرانان در خطوط تاکسی از روز سه شنبه مورخ چهارم خردادماه به صورت شبانه از ساعت هشت الی ۱۱ شب در راستای سرویس دهی به شهروندان در سطح شهر فعالیت دارند.
رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بارومسافر شهرداری بندرعباس ادامه داد: با هماهنگی‌های صورت گرفته، تاکنون ۸۰ تاکسی  به صورت کشیک شبانه در خطوط مختلف فعالیت دارند.
اخلاقی بیان کرد: ۲۵ دستگاه تاکسی خط هوایی، ۱۳ دستگاه تاکسی خط کوی ملت، ۱۱ دستگاه تاکسی خط ششصد دستگاه، ۱۰ دستگاه تاکسی خط رجایی ،۱۰ دستگاه تاکسی خط باهنر و ۱۱ دستگاه تاکسی در خط بلوار امام حسین فعالیت خواهند داشت.
وی تصریح کرد: اکیپ های بازرسی سازمان نیز به منظور نظارت بر نحوه فعالیت ناوگان تاکسی، شناسایی نقاط دارای ازدحام مسافر و روان سازی ترافیک،نظارت بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی  و همچنین کنترل آرم و علائم رانندگان فعال در سطح شهر فعالیت دارند.
رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بارومسافر شهرداری بندرعباس  خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند هر گونه پیشنهاد و انتقاد خود را در خصوص ناوگان حمل ونقل عمومی به سامانه پیامکی سازمان به شماره ۳۰۰۰۷۶۱۷۶۱ جهت پیگیری مراتب را گزارش کنند.
انتهای پیام/