اجرای طرح تربیت حافظ قرآن در محروم ترین نقطه هرمزگان در انتظار حامی
+ پ -
اجرای طرح تربیت حافظ قرآن در محروم ترین نقطه هرمزگان در انتظار حامی

در استان هرمزگان که مسئولان اهتمام کمتری به تربیت حافظ و قاری قرآن کریم در راستای فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت ده میلیون نفر حافظ قرآن کریم دارند، اما موسسات و فعالان قرآنی با تمام کم مهری متولیان فرهنگی نسبت به آنها، اما تلاش می کنند که حافظان و قاریان کلام وحی تربیت کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از بشاگرد نیوز ؛ در استان هرمزگان که مسئولان اهتمام کمتری به تربیت حافظ و قاری قرآن کریم در راستای فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت ده میلیون نفر حافظ قرآن کریم دارند، اما موسسات و فعالان قرآنی با تمام کم مهری متولیان فرهنگی نسبت به آنها، اما تلاش می کنند که حافظان و قاریان کلام وحی تربیت کنند.

 

در دو روستای بشاگرد بیش از سیصد نفر تحت آموزش قرآن هستند و متاسفانه هیچگونه حمایتی از آنان نمی شود. گهگاهی هم در طرح هایی ویژه اقدام به تربیت حافظ قرآن در دوره های شبانه روزی چند روزه یا چندماهه می کنند. اما آنها از خیرین و مسئولان قرآنی و فرهنگی انتظار حمایت دارند.

 

حسن زارعی یکی از فعالان قرآنی روستای «بلبل آباد» بشاگرد تصمیم دارد در تابستان امسال طرحی برای آموزش قرآن و حفظ چهار جزء قرآن برگزار کند و نیازمند حمایت می باشد و وی در این خصوص اطلاعیه را بدین شرح داده است و منتظر حمایت مسئولان وخیرین می باشد.

 

قابل توجه مسئولین ادارات دولتی،نهادهای قرآنی ،خیرین ودلسوزان عزیزومحترم جامعه ی دینی! باسالم ،احترام وآرزوی قبولی طاعات وعبادات دراین ماه پرخیرو برکت باتوجه به تاکیدمقام معظم رهبری برتربیت ۱۰میلیون حافظ قرآن کریم درکشور و اهمیت نشرفرهنگ ،برنامه ها ومعارف قرآن مجیددر جامعه ی اسلامی واهمیت فزاینده ی این مهم درمناطق محروم ودور افتاده ، اینجانب حسن زارعی کارشناس تفسیرقرآن ومسئول حفظ خانه قرآن بلبل آباد بشاگرد بااستعانت ازخداوندمنان طرح رحله شبانه روزی حفظ ۴ جز قرآن کریم راباثبت نام ۵۰قرآن آموز ازهمه ی روستاهاوشهرستان بشاگردبامربیگری ۳استادمجرب که ازشهرستان استهبان دعوت شده اند را به مدت دوماه در دست اجرا دارم .

 

ازآنجاکه اهداف والا هزینه های بالا دارد و خانه قرآن ومردم منطقه ازلحاظ مالی درمضیقه می باشند اجرای این طرح جهادفی سبیل الله محسوب شده و بسیج همگانی رامیطلبد،اعلام می کنم که دراجرای موفق این طرح بامشکل مالی ودربرآورد هزینه ها باکمبود مبلغ ۱۰میلیون تومان مواجه شده ایم لذانیازمند یاری سبز مسئولین،نهادها وخیرین محترم هستیم.

 

لذاتقاضامندیم بخاطررضای خدا دراین ماه مبارک هرکسی توان دارد بصورت نقدی ویااقلام موادغذایی مارادراجرای این طرح یاری فرمایند! منتظر یاری سبزتان هستیم.اجرکم عندالله

حسن زارعی مسئول حفظ قرآن روستای بلبل آباد بشاگرد. شماره تلفن: ۰۹۱۷۵۷۶۷۱۰۷

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff