اجرای طرح بسیج همگانی تغذیه در کیش
+ پ -
اجرای طرح بسیج همگانی تغذیه در کیش
رئیس مرکز توسعه سلامت کیش خبرداد؛

اجرای طرح بسیج همگانی تغذیه در کیش

رئیس مرکز توسعه سلامت کیش از اجرای طرح بسیج همگانی تغذیه با هدف ارتقاء فرهنگ و سواد تغذیه ای جامعه در کیش خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از کیش پرس، محمدرضا رضانیا، رئیس مرکز توسعه سلامت کیش در این رابطه گفت: با توجه به ضرورت فرهنگ سازی و اصلاح الگوی غذایی مردم در کشور که نقش اساسی درکاهش بار بیماری های غیر واگیر دارد، اجرای برنامه بسیج آموزش همگانی تغذیه درقالب برنامه ارتقای فرهنگ و سواد تغذیه ای جامعه از ۲۹آذر ماه الی ۱۵ دی ماه در کیش  برگزار می شود.

 

رضانیا افزود : در سال جاری نیز این برنامه با هدف کاهش روند رو به گسترش بیماری های غیر واگیر، بهبود شیوه زندگی و اصلاح الگوی مصرف غذایی و با تاکید برکاهش مصرف نمک و چربی برگزار خواهد شد.

 

وی ادامه داد: با توجه به نام گذاری بسیج همگانی تغذیه از ۲۹ آذرماه الی ۱۵ دی امسال به عنوان بسیج آموزش همگانی تغذیه با شعار( یک .دو . سه .غذای سالم) با هدف افزایش مصرف میوه ها و سبزی ها و محوریت “سلامتی با کاهش مصرف نمک و روغن” برنامه های آموزشی در مدارس با موضوع تغذیه و چاقی، برگزاری کارگاه های آموزشی، تهیه  تابلوهای تبلیغاتی، برگزاری جشنواره غذای سالم، تهیه بسته آموزشی به مهد های کودک، پیام های آموزشی رادیویی، تهیه و توزیع برگه های اطلاع رسانی با موضوع ارتباط ادویه جات و چاشنی ها با سلامت به همت مرکز توسعه سلامت کیش اجرا خواهد شد.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff