اجرای شبکه ی فاضلاب در برخی محلات شهر بندرعباس امکان پذیر نیست
+ پ -
اجرای شبکه ی فاضلاب در برخی محلات شهر بندرعباس امکان پذیر نیست

مدیر کل آب و فاضلاب هرمزگان گفت: ۱۵ درصد محلات هرمزگان فاقد شبکه ی فاضلاب هستند و امکان اجرای طرح در این محلات وجود ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ امبن قصمیمدیر کل آبفا هرمزگان در جمع خبرنگاران افزود: شرکت آب و فاضلاب رسالت تامین آب، توزیع، و جمع آوری را بر عهده دارد که ۳۴ شهر و جزیره را تحت پوشش خود قرار داده است.

 

وی گفت:سال ۹۴ حجم مصرف آب شهرداری در فضای سبز ۱۰ درصد بود اما اکنون کاهش یافته و به ۶ درصد رسیده است.

 

مدیر کل آبفا هرمزگان بیان کرد: برای اینکه پساب تصفیه خانه های بندرعباس برای فضای سبز استفاده شود باید یکسری کلرزنی های صورت بگیرد که نیاز به سرمایه گذاری دارد.

 

قصمی اظهار داشت: پساب شهر بندرعباس ۶۰ هزار متر معکب است و در خیلی کشورهای دنیا پساب تصفیه می شود و در استان هرمزگانهم باید اینگونه شود.

 

وی در خصوص آب ساختمان های مسکن مهر اذعان کرد: ما تنها استانی بودیم که در زیر ساخت آبی مسکن مهر پیش قدم شدیم  واکنون در مسکن مهر و شهرک پیامبر اعظم برای ارائه خدمات آب هیچ مشکلی نداریم .

 

مدیر کل آبفا هرمزگان در خصوص شهرک دریا افزود: در شهرک دریا از لحاظ قانونی امکان ارائه خدمات نداریم و اگر مشکل قانونی آن حل شود ما اجازه کار خواهیم داشت.

 

قصمی خاطرنشان کرد: ۲۲۵هزار مشترک معادل ۳۲۰ هزار واحد مسکونی در استان هرمزگان تحت پوشش آب و فاضلاب هستند و ۸۵ درصد مشترکین بخش خانگی را تشکیل داده که ۶۵ درصد کل آب های موجود در شهرستان را پوشش می دهند.

 

وی یادآور شد: امکان اجرای شبکه ی فاضلاب در برخی بخش های بندرعباس میسر نیست و ۱۵ درصد از محلات در شهر بندرعباس به شبکه ی فاضلاب نیاز دارند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff