اجرای سومین دوره از طرح مبارزه با جانوران موذی در بندرعباس
+ پ -
اجرای سومین دوره از طرح مبارزه با جانوران موذی در بندرعباس
سرپرست سازمان پارک ها و فضای سبز عنوان کرد:

اجرای سومین دوره از طرح مبارزه با جانوران موذی در بندرعباس

سرپرست سازمان پارک ها و فضای سبز گفت :یکی طرح های در راستای سالم‌سازی سطح شهر مبارزه با جوندگان فضاهای سبز است که مرحله سوم آن در ۱۳ کیلومتر از بوستان‌ها و فضاهای سبز نوار ساحلی شهر بندرعباس اجرا می شود.

مصطفی خادم ،سرپرست سازمان پارک ها و فضای سبز استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار اطلاع رسانی هرمز با اشاره به سومین مرحله اجرایی مبارزه با جوندگان گفت :  این طرح در راستای سالم‌سازی و مبارزه با جوندگان فضاهای سبز سطح شهر انجام می‌شود.

 

 

 

وی افزود: اجرای این طرح از بهمن سال گذشته آغاز شده و مرحله اول و دوم این طرح در محدوده مناطق دو و سه بندرعباس اجرا شده است ، اما مرحله سوم آن در ۱۳ کیلومتر از بوستان‌ها و فضاهای سبز نوار ساحلی اجرا می شود.

 

 

 

 

سرپرست سازمان پارک ها و فضای سبز  برای مبارزه با جوندگان اظهار کرد: در اجرای این طرح از طعمه‌های ضد انعقاد و سازگار با محیط زیست استفاده می‌شود.

 

 

 

خادم خاطرنشان کرد: وجود جوندگانی مانند موش در محل زندگی انسان تهدیدی جدی علیه بهداشت عمومی و سلامت جامعه محسوب می‌شود و از همین رو اجرای طرح مبارزه با حیوانات موذی در شهر بندرعباس از اهمیت بسزایی برخوردار است که از سوی شهرداری بندرعباس در حال پیگیری است.

 

انتهای پیام /م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff