اجرای برنامه های فرهنگی متنوع با حضور خادمین امام رضا (ع) در بستک
+ پ -
اجرای برنامه های فرهنگی متنوع با حضور خادمین امام رضا (ع) در بستک

بعد از استقبال باشکوه از خادمین امام رضا (ع)، برنامه متنوعی در سطح شهرستان بستک انجام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، به مناسبت دهه کرامت و ولادت حضرت امام رضا(ع) مراسم استقبال از خادمین حرم مطهر امام رضا(ع) با حضور بخشدار مرکزی، امام جمعه شهرستان، معاونت فرمانداری مسئولین ادارات، دهیاران و شوراهای اسلامی بخش مرکزی، معتمدین و اقشار مختلف مردم در محل روستای چاه بنارد از توابع این بخش برگزار گردید.

سید حبیب الله شیدایی، بخشدار مرکزی بستک با اشاره به این که مجموع جشن های زیر سایه خورشید در راستای معرفی فرهنگ رضوی به مردم موثر است اشاره کرد: این مراسم دومین سال است که در شهرستان بستک و بخش مرکزی با هدف بیان معارف آموزه های دینی امام رضا(ع) نزدیکی و مذاهب مردم و انتقال ارزشهای معنوی و اعتقادی و آشنایی با فرهنگ و ارزشهای معنوی و اعتقادی مردم منطقه برگزار می شود.

وی افزود: پس از مراسم استقبال پرشور مردم این بخش، خادمان حرم ابتدا به دیدار سادات چاه بنارد رفته و پس از زیارت با سادات دیدار و گفتگو کردند و حضور کاروان رضوی مأموریت بزرگی است تا سیره عطر و بوی رضوی را در سرتا سر میهن اسلامی منتقل کنند.

و در پایان این دیدار، مبلغ آستان قدس رضوی به همراه کاروان در روستای کنچی حضور یافته و پس از دیدار با مردم و سادات و زیارت جهت انجام مراسمات و غباررویی گلزار شهدای شهرستان بستک روستاهای بخش مرکزی را ترک نمودند.

انتهای پیام/ت

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff