اجرای برنامه متنوع فرهنگی با هدف شور و نشاط در هفته کودک
+ پ -
اجرای برنامه متنوع فرهنگی با هدف شور و نشاط در هفته کودک

مشاور امور بانوان و خانواده فرماندار سیریک گفت: بمناسبت هفته خانواده وهفته کودک در شهرستان سیریک بیش از ۲۰ برنامه متنوع و جذاب فرهنگی هنری و آموزشی در سطح شهرستان برای خانواده ها و کودکان اجرا می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، کلثوم رئیسی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار آذینی افزود: مهمترین این برنامه ها را افتتاح نمایشگاه آثار اعضا کانون پرورش فکری ،جشنواره نمایش فیلم،،راهپیمایی وتجمع کودکان ، برگزاری مسابقات بومی محلی و ورزشی ، همایش پیاده رویی خانواده ،پروازبادبادک ها،جنگ شادی با حضور گروه هنری رنگین کمان، مسابقه نقاشی، کارگاه سلامت دهان ودندان کودکان، ایستگاه سلامت ،دیدار کودکان با فرماندارو امام جمعه ، برگزاری کارگاه کمک های اولیه ویژه کودکان، اهدای کتاب و وسایل کمک آموزشی به کودکان دانست.

 

 
مشاور امور بانوان و خانواده فرماندار سیریک ابراز داشت:اهمیت توجه به کودکان توسط خانواده و اطرافیان سبب تقویت روحیه و شادابی و نشاط آنان می شود و این مهم می تواند در قدرت یادگیری ،پرورش استعداد های نهفته وآموزش های درسی و غیر درسی و دینی آنان تاثیرگذار باشد.

 

 
وی با بیان اینکه هفته خانواده و کودکان از تاریخ۱۷ لغایت ۲۳ مهر ماه می باشد اظهار داشت: در این هفته برنامه های ویژه ای با همکاری فرمانداری و بخشداری ها و دیگر دستگاه های اجرایی ،دانشگاه ها و خیرین سیریک تدارک دیده شده که در این هفته اجرا و عملی خواهند شد و از تمامی ادارات و نهادها خواستار حضور فعال ومستمر در برنامه ها شدند.

 

 
مشاور امور بانوان و خانواده فرماندار سیریک تصریح نمود: خانواده به عنوان محور تربیت و رشد افراد می باشد در واقع خانواده را محل آرامش وجایگاه پرورش فرزندان،حامی وپشتیبان اعضاء و سپری در برابرانحرافات و لغزش ها و کانون مودت و رحمت برشمرد.

 

 
رئیسی خاطرنشان کرد: کودکان نقش موثری در رشد و تعالی جامعه دارند و آیات و روایات مختلفی درخصوص حقوق کودکان درصدر اسلام و سیره نبوی و ائمه اطهار (ع) بیان شده که تکریم حقوق کودکان و احترام به شخصیت آنها را وظیفه ذاتی همه بزرگتر ها برشمردند.

 

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff