اجرای اولین طرح پرورش اردک با گوشت سبز در سیریک
+ پ -
اجرای اولین طرح پرورش اردک با گوشت سبز در سیریک

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک گفت: در راستای اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی اولین واحد پرورش اردک استان و شهرستان سیریک با ظرفیت هزار قطعه ای با سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیون ریالی در سد روستای کنارجو از توابع بخش بمانی شهرستان سیریک مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش شبکه  اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ،سرگرد پاسدار علی اسلامی افزود: با راه اندازی این طرح برای ۲ نفر بصورت مستقیم ایجاد اشتغال شده است.
وی خاطرنشان کرد: برای راه اندازی این طرح مقدار ۱۵۰ میلیون ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی و ۵۰ میلیون ریال سهم آورده سرمایه گذاری شده است.
این مسئول ابراز داشت: این طرح در حوضچه ۱۵ هکتاری سد و زمین اطراف سد روستای کنارجو در مدت پرورش ۶ ماهه با هدف استفاده از گوشت آنها که به نوعی گوشت سبز محسوب می شود روانه بازار مصرف سطح استان می شود.
وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی را بر اساس بند یک اصل ۱۱۰ قانون اساسی با پیروی از الگوی علمی و بومی برآمده از فرهنگ انقلابی و اسلامی که عامل شکست و عقب نشینی دشمن در جنگ تحمیلی اقتصادی علیه ملت ایران خواهد شد اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی می تواند در بحران‌های رو به افزایش جهانی، الگویی الهام‌بخش از نظام اقتصادی اسلام را عینیت ببخشد و زمینه و فرصت مناسب را برای نقش آفرینی مردم و فعالان اقتصادی در تحقق حماسه اقتصادی فراهم سازد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیریک تصریح نمود: سیاسیت های ابلاغی اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب با هدف تأمین رشد پویا و بهبود شاخص‌های مقاومت اقتصادی و دستیابی به اهداف سند چشم‌انداز بیست‌ساله، سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی را با رویکردی جهادی، انعطاف پذیر، فرصت ساز، مولد، درون‌زا، پیشرو و برون‌گرا ابلاغ کردند.
انتهای پیام/س

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff