اجرای اقتصاد مقاومتی در هرمزگان در حد شعار است/ دولت به جای حمایت از تولید واحدهای صنعتی را تعطیل می کند
+ پ -
اجرای اقتصاد مقاومتی در هرمزگان در حد شعار است/ دولت به جای حمایت از تولید واحدهای صنعتی را تعطیل می کند

نائب رییس اتاق بازرگانی بندرعباس بیان کرد: اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در هرمزگان در حد شعار بوده و در سالهای اخیر شاهد تعلیق شهرک های صنعتی و کارخانه ها همچنین اخراج بسیاری از کارکنان بخشهای مختلف بوده ایم.

محمد رضا صفا، نائب رییس اتاق بازرگانی بندرعباس در گفتگو با خبرنگار  هرمز با اشاره به برنامه دولت برای حذف یارانه ۲۴میلیون از افراد جامعه گفت: با قطع کردن یارانه نقدی افراد جامعه باید در بخش صنعت، تولید پرداخت شود تا با پرداخت هزینه های جانبی تولید کارخانه ها افزایش یابد که موجب کاهش هزینه تولید شده و زمینه اشتغال بیشتری فراهم شود.

 

وی با بیان اینکه پرداخت یارانه تولید، قیمت تمام شده کارخانه های تولیدی را پایین می آورد، اظهار کرد: ایجاد گسترده اشتغال در جامعه ، جذب سرمایه گذار برای تاسیس زیربنای کشورمی شود.

 

صفا با اشاره به رکود اقتصادی و ناهماهنگی دستگاهها در استان هرمزگان در زمینه اقتصاد مقامتی تصریح کرد:اتاق بازرگانی و صنعت و معدن در بحث شورای گفتگو مبنا و دبیر اجرای اقتصاد مقاومتی است.

 

نائب رییس اتاق بازرگانی بندرعباس افزود: سیاست های اقتصاد مقاومتی در هرمزگان در حد شعار بوده و در سالهای اخیر شاهد تعلیق شهرک های صنعتی و کارخانه ها همچنین اخراج بسیاری از کارکنان بخشهای مختلف بوده ایم.

 

وی یادآور شد: در سالهای اخیر بنگاههای اقتصادی بسیاری به وسیله بانکها پلمب شده اند که دولت به جای حمایت از صاحبان صنایع نسبت به تعطیلی کارخانه ها و واحدهای تولیدی اقدام کرده و به جای بازخواست از درآمدهای کلان سراغ مراکز تولیدی رفته است.

 

نائب رییس اتاق بازرگانی بندرعباس با بیان اینکه مجموعه نظارتی استان اقدامات مناسبی دارند، تاکید کرد:هرمزگانی ها انسان هایی صبور و مظلوم هستند که هر ساله در زمینه صنایع دریایی و کشاورزی خسارات سنگینی را متحمل هستند تاوان مظلومیت خود را پرداخت می کنند.

 

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff